Vyhledávání zájezdu
Namibie - Magický jih - Namibie

Namibie - Magický jih

Namibie

poušť Kalahari, Kgalagadi Transfrontier park, Luderitz, Sossus, HotelNamibie - Magický jih

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Zpět na nabídku Kontaktujte nás
Cena
od
45 990 Kč
/ 1 820 €
Délka
14 dní
Termín
Celoročně
Letenky
Mezinárodní letenka zahrnuta v ceně
Typ
Poznávací
Místo
poušť Kalahari, Kgalagadi Transfrontier park, Luderitz, Sossusvlei, poušť Namib, městečko duchů Kolmmanskuppe
Popis

Namibie je země přírodních krás, hlubokých a dlouhých kaňonů, rozsáhlých nekonečných planin, vysokých hor, dalekých obzorů nejstarší pouště Namib a jejich nejvyšších dun na světě. A Vy tyto krásy můžete objevovat vypůjčeným 4x4 autem dle vypracovaného plánu cesty, který od nás dostanete . Zažijete také romantiku u barevných písečných dun při východu slunce, navštívíte město duchů Kolmmanskuppe, užijete si přítomnost zdejší fauny a flóry.
Další informace
Cena programu musí být potvrzena pro konkrétní datum a může být upravena dle termínu cesty, na základě ceny mezinárodních letenek.
Stravování
Snídaně
Doprava
Letecká
Program
1. den
Odlet z Prahy/Vídně

2. den
Přílet do hlavního města Namibie, Windhoek. Pokud dorazíte dopoledne a můžete se zúčastnit prohlídky města, dozvíte se mnohé o historii tohoto města a jejich obyvatel. Zbytek dne určen k relaxaci. Nocleh v turistickém Chameleon.

3. den
Dnes po snídani pojedete vypůjčeným autem do pouště Kalahari, po cestě budete obdivovat krásnou faunu a floru, která se nachází na této poušti. Ubytováni v Kalahari Anib Lodge.

4. den
Dnes Vás čeká cesta k bráně parku Kgalagadi Transfrontier dle našeho manuálu cesty, který pro Vás připravíme. Přírodní rezervace je známá pro své přírodní krásy a volně se pohybující zvířata, jako jsou například pakoně, žirafy, antilopy, kudu antilopy a řada predátorů včetně lvů, leopardů, hyen a gepardů. Nocleh v kempu Torgos Safari.

5. den
Prozkoumáte tento ekologický svět divů s jeho červenými dunami, rozsáhlými travnatými pláněmi, suchými vodními toky a izolované zavlažovací otvory, které podporují velké množství volného roamingu druhů zvěře. Nocleh v kempu Torgos Safari

6. den
Prozkoumáte tento ekologický svět divů s jeho červenými dunami, rozsáhlými travnatými pláněmi, suchými vodními toky a izolované zavlažovací otvory, které podporují velké množství volného roamingu druhů zvěře. Nocleh v kempu Torgos Safari

7. den
Dnes ráno můžete navštívit Fish River Canyon, který je dlouhý 170 km a má průměrnou hloubku 550 m. Je to druhý největší kaňon na světě. Nocleh v Caňon Roadhouse.

8. den
Po snídani pojedete na západ až k okraji srázu Namibie a Karoo, zde se ubytujete. Vaše chata Vám poskytne nádherný výhled na pouštní planinu, která je domovem světově proslulých divokých koní v poušti Namib, kterou můžete navštívit v odpoledních hodinách. Nocleh v Desert Horse Inn.

9. den
Máte celý den na výlet do Lüderitz, hlavním bodem bude návštěva města duchů, Kolmmanskuppe. Další zastávkou v oblasti bude Diaz Cross, památka na prvního evropského námořníka, který se zde plavil v roce 1488. Nocleh v Desert Horse Inn.

10. den
Ráno pojedete nekonečnou plání do pouště Namib, nejstarší pouště na zemi. Vaše lodge se nachází velmi blízko Sesriemu, brány ke dvoum nejznámějším atrakcím Namíbie: Sossusvlei se svými nejvyššími dunami na světě a kaňon Sesriem. Nocleh v Desert Homestead.

11. den
Dnes si přivstanete, aby jste zažili Sossusvlei při východu slunce. Naskytne se Vám nádherná scenérie, kdy světlo maluje duny a poušť do tmavě červené, meruňkové a fialové barvy. Ze Sossusvlei navštívíte Dead Valley, surrealistická pánev s bílým jílem uprostřed majestátních dun, posetá prastarými stromy camelthorn. Dále navštívíte kaňon Sesriem Canyon se svými 18 milionů let starými soutězkami. Nocleh v Desert Homestead.

12. den
Po snídani se vydáte na cestu zpět do hlavního města Namibie, do Windhoeku, kde vracíte auto. Nocleh v Chameleon Backpackers.

13. den
Transfer na letiště odkud pokračujete zpět do Evropy dle Vaší mezinárodní letenky.

14. den
Přílet zpět do Evropy.
Cena zahrnuje
Mezinárodní letenka, místní anglicky mluvící průvodce při organizovaném výletu ve Windhoek , transfery a služby dle itineráře, ubytovaní v hotelech/motelech/chatkách se snídaní, pronájem auta 4x4 s pojištěním , vstup do NP, pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
Vízum, osobní pojištění, útratu, spropitné, pohonné hmoty, faktultativní výlety a služby neuvedené v programu.

Za příplatek:
možnost prodloužení programu
v nabídce také 15denní program Namibie a její kultura (autem) v ceně od 52 990 Kč na osobu

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.