Vyhledávání zájezdu
Na skok do Jižní Ameriky (Buenos Aires, Rio de Janeiro a vodopády Iguazu) - Argentina

Na skok do Jižní Ameriky (Buenos Aires, Rio de Janeiro a vodopády Iguazu)

Argentina

, Program starstarstarNa skok do Jižní Ameriky (Buenos Aires, Rio de Janeiro a vodopády Iguazu)

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Dle programu

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Buenos Aires - transparent 23°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: To nejlepší z Jižní Ameriky (Buenos Aires, Rio de Janeiro a vodopády Iguazú)
Trasa
Buenos Aires / vodopády Iguazu / Rio de Janeiro
Program zájezdu
1. den: Odlet (s přestupy) z Prahy do Buenos Aires.
2. den: Přílet a následný transfer do hotelu. Polodenní prohlídka města během které jistě nevynecháme hlavní náměstí Plaza de Mayo s prezidenským palácem Casa Rosada, uvidíte metropolitní operu Teátro Colon či nejstarší rezidenční čtvrt v Buenos Aires, sídlo šlechty až do 19. století - San Telmo, dále přepychové čtvrti Recoleta a Palermo. Dále navštívíme i přístavní čtvrť La Boca, která láká návštěvníky přízračnými barevnými plechem potaženými domky, dříve čtvrť evropských přistěhovalců a nyní místních umělců. V
2. den: Přílet a následný transfer do hotelu. Polodenní prohlídka města během které jistě nevynecháme hlavní náměstí Plaza de Mayo s prezidenským palácem Casa Rosada, uvidíte metropolitní operu Teátro Colon či nejstarší rezidenční čtvrt v Buenos Aires, sídlo šlechty až do 19. století - San Telmo, dále přepychové čtvrti Recoleta a Palermo. Dále navštívíme i přístavní čtvrť La Boca, která láká návštěvníky přízračnými barevnými plechem potaženými domky, dříve čtvrť evropských přistěhovalců a nyní místních umělců. Večeře s představením argentinského tanga. Návrat do hotelu. Nocleh.
3. den: Snídaně. Celodenní výlet do Estancie Don Silvano s folklorním a Gaucho show. V ceně výletů též oběd, kde ochutnáme místní speciality. Možnost jízdy na koni. Návrat do Buenos Aires. Nocleh.


4. den: Po snídani odjedeme do přístavu a poplujeme k návštěvě Colonia del Sacramento (Uruguay), které je pod patronací UNESCO. Během prohlídky můžeme obdivovat historickou část města, dlážděné uličky, projdeme se po Plaza de Armas, kde stojí nejstarší kostel v Uruguai - kostel Iglesia Matriz z roku 1680. Nevynecháme ani starý přístav s majákem postavený v roce 1857 s pěkným výhledem na město a zátoku Río de la Plata. V odpoledních hodinách návrat do Buenos Aires. Nocleh

4. den: Po snídani odjedeme do přístavu a poplujeme k návštěvě Colonia del Sacramento (Uruguay), které je pod patronací UNESCO. Během prohlídky můžeme obdivovat historickou část města, dlážděné uličky, projdeme se po Plaza de Armas, kde stojí nejstarší kostel v Uruguai - kostel Iglesia Matriz z roku 1680. Nevynecháme ani starý přístav s majákem postavený v roce 1857 s pěkným výhledem na město a zátoku Río de la Plata. V odpoledních hodinách návrat do Buenos Aires. Nocleh
5. den: Snídaně. Individuální volno. Během dne transfer na letiště a přelet k vodopádům Iguazu. Ubytování. Nocleh.
6. den: Snídaně. Polodenní výlet k vodopádům Iguazú na brazilské straně.(v portugalštině se nazývají Iguacu) Procházkou subtropickým pralesem se dostaneme do samého centra parku. Zdejší vyhlídka naskýtá panoramatické výhledy na hřmící vodopády. Návrat do hotelu a nocleh.
7. den: Snídaně. Polodenní návštěva vodopádů z argentinské strany, kde se po lávkách dostaneme téměř pod vodopády s nezapomenutelným Garganta de Diablo (Ďáblovo hrdlo) Nocleh.
8. den: Snídaně. Transfer na letiště do Foz do Iguacu a odlet (s přestupem) do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
9. den: Snídaně. Celodenní výlet. Nejprve odjedeme do čtvrti Cosme Velho a následně povrchovou lanovkou pod vrchol Cornovada. Zde na 710 metrů vysokém vrchu stojí symbol Rio de Jainera, 40 metrů vysoká socha Krista. Oběd. Odpoledne vystoupáme lanovkou na Pao de Azúcar - „Cukrovou homoli“ s nádherným výhledem na město a zátoku Guanabara. Nocleh.
10. den: Snídaně. Individuální volno, koupání na pláži Copacabana či možnost účasti na dalších zajímavých fakultativních výletech. Nocleh v Rio de Jainero.
11. den: Snídaně. Individuální volno, možnost koupání na pláži Copacabana. Odpolední transfer a odlet (s přestupy) do Prahy.
12. den: V odpoledních hodinách přílet do Prahy.
Fakultativní služby
• přípl. za jednolůžkový pokoj 14.990,- Kč
• noční Rio de Jainero se sambou a večeří 2.990,-Kč
Informace
Minimální počet pro realizaci zájezdu 12 osob. Informativní schůzka s průvodcem proběhne cca. 2 týdny před odletem. Tento zájezd je možné uspořádat pro nezávislé cestovatele i v jiném termínu.
Cena nezahrnuje
• spropitné (místní personál, průvodce, řidič)
• vstupy cca. 100 USD
Cena zahrnuje
• leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků (s přestupy)
• místní přelety Buenos Aires – Puerto Iguazú // Foz de Iguacu – Rio de Janeiro včetně tax a příplatků
• služby českého průvodce
• pozemní dopravu autem či minibusem
• 9 noclehů v hotelech kat. 3 ibisy se snídaní dle programu
• večeře s představením argentinského tanga
• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.