Vyhledávání zájezdu
Mystic Ridge Resort - Jamajka

Mystic Ridge Resort

Jamajka

, HotelMystic Ridge Resort

Počet termínů:

84 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:

Dnes Počasí v Jamajka - transparent 32°C


Popis ubytování
Hotel Mystic Ridge Resort 3* se nachází v oblíbeném letovisku Ocho Rios. Tento hotel má perfektní polohu pro pořádání jednodenních výletů po ostrově i po Ocho Rios. Nachází se pouhých 350 metrů od vstupu do přírodního parku Turtle River Park a cca 900 m od Mystic Mountain Rain Forest. Na přání zajistíme výlety s českým / slovenských průvodcem. Letiště je vzdálené cca 60 minut. Hotel nabízí 24hodinovou recepci, WiFi, směnárnu, restauraci a bar s koktejly u bazénu. Možnost vypůjčení jízdních kol nebo objednání jízdy na člunu nebo vodních lyží. Dalších vodní sporty lze vyzkoušet na nedaleké pláži. Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybavené vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou, trezorem, TV, balkónem s výhledem do zahrady, kávovarem, telefonem a miniledničkou. Za příplatek možnost ubytování v apartmánu s kuchyňským koutem. Do centra Ocho Rios se dostanete chůzí za cca 10 minut, stejně tak jako na pláž Ocho Rios Bay Beach.
Program

1. den: Odlet. Přílet na mezinárodní letiště v Montego Bay. Transfer do letoviska Ocho Rios. Ubytování v hotelu. Individuální volno na pláži u Karibského moře. Hotel.

2. den: Ocho Rios:Individuální volno na pláži u Karibského moře. Široká nabídka fakultativních výletů s českým / slovenským průvodcem. Hotel, snídaně.

3. den: Ocho Rios:Individuální volno na pláži u Karibského moře. Hotel, snídaně.

4. den: Ocho Rios:Individuální volno na pláži u Karibského moře. Hotel, snídaně.

5. den: Ocho Rios:Individuální volno na pláži u Karibského moře. Hotel, snídaně.

6. den: Ocho Rios:Individuální volno na pláži u Karibského moře. Hotel, snídaně.

7. den: Ocho Rios:Individuální volno na pláži u Karibského moře do odjezdu na letiště. Transfer. Odlet zpět domů.Snídaně.

8. den: Přílet.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...