Vyhledávání zájezdu
Mořský park Laguna - Slovinsko

Mořský park Laguna

Slovinsko

, HotelMořský park Laguna

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:
Kategorie hotelu: ****
Ubytování
3x hotel ****(2lůžkové pokoje s příslušenstvím) - luxusní hotel na břehu moře vedle zbytků kláštera St. Bernardin, který je přímo spojen chodbou s Vodním parkem Laguna. Do města Portorož a Piran je promenáda po pobřeží.
Katalog 1.den
1. den: odjezd z Prahy ve 21 hod. od Hlavního nádraží a od st. metra Budějovická (HK, Pa, Po), transfer do Slovinska
Katalog 2.den
2.-4 den: pohoda, koupání v Laguně, bazény s teplou mořskou vodou, možnost návštěvy města PIRAN, středověké město v benátském stylu obklopené mořem, křivolaké uličky, rybí restaurace, PORTOROŽ, lázeňské středisko s casinem, cukrárnami, obchůdky, pro zájemce lodní výlet
Katalog 5.den
5. den: celodenní koupání v Laguně, večer (asi v 9) odjezd do ČR
Katalog 6.den
6. den: návrat v časných ranních hodináchCK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí a aktuálním podmínkám. Upozornění: nabídky služeb v aquaparku se mohou změnit.
Pojištění
zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.

Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.

Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696

• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč

• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč

• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)

• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč

• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 3x hotel, 3x polopenzi, 4denní vstup do aquaparku v řádné otvírací době, vstup do kasina Bernardin, turistické taxy, průvodce
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, další vstupy (např. wellness areál, večerní koupání), fakult. akce a vše, co není obsaženo v položce cena zahrnuje
Slevy
1500 CZK - pro dítě do 6 let ubytované se 2 dospělými (hlaste v CK)

700 CZK - pro dítě 7-12 let ubytované se 2 dospělými (hlaste v CK)

500 CZK třetí osoba na pokoji
Příplatky
1.800 CZK - jednolůžkový pokoj

192 CZK - komplexní pojištění
Doprava
klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), WC a DVD.

Upozornění: odjezdy a svozy z uvedených míst se uskuteční, pokud se sejde dostatečný počet zájemců. Trasy odjezdů se mohou změnit v závislosti na aktuální dopravní situaci.

Při objednávce zájezdu nezapomeňte, prosím, uvést nástupní místo (v Praze je na vybranou mezi nástupními místy Florenc a Budějovická). Pokud nelze nástupní místo navolit přímo na objednávce, napište ho do Poznámky.
Stravování
3x polopenze formou bufetu. Snídaně i večeře jsou velmi bohaté a je možné je navštěvovat v určené době podle chuti, další program není na době přímo závislý.

Orientační ceny potravin: hlavní jídlo v restauraci 15-20 €, rychlé občerstvení (bageta, kus pizzy) 4-6 €, káva 1-3 €; pohled 0,50 €, záchod od 0,20 do 0,50-0,70 €.
úvodni popis PROV
Luxusní pobyt na břehu Jadranu s volným vstupem do aquaparku Mořský park Laguna, 7 bazénů s teplou mořskou vodou, výhled na moře a ****hotel Histerion hned vedle zbytků starobylého kláštera St. Bernardin, k tomu možnost procházek do historického Piranu a života plného letoviska Portorož.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.