Vyhledávání zájezdu
Moderní skvosty východní Kanady - Kanada

Moderní skvosty východní Kanady

Kanada

, Hotel starstarstarModerní skvosty východní Kanady

Počet termínů:

8 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, -

Počasí:Popis zájezdu
Poznávací zájezd (fly & drive), 9 dní, hotely 3*, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním zapůjčeným automobilem.

Cenu garantujeme při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

Možnost ubytování přímo v centru měst za příplatek. Prosím, kontaktujte CK.

TRASA: Toronto / Niagara Falls / Ottawa / Québec / Montreal / Toronto

Kanada
Druhá největší země světa se nachází na severoamerickém kontinentu. Díky své velké rozloze a ne příliš příznivému klimatu se zde nachází doposud neobjevená místa. Patří do Britského společenství národů Commonwealth a hlavou státu je tak britská královna. Země javorového listu nabízí krásnou přírodu i moderní metropole. Kanadská města dýchají zvláštní francouzsko-britskou atmosférou a i mezi moderními budovami najdeme architektonické skvosty staré tisíce let. Příroda Kanady je jedinečná. Tyrkysová voda jezer v sobě odráží vrcholky zasněžených hor a rozkvetlých květin při březích.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Toronto: Holiday Inn Toronto Airport Hotel | Ottawa: Days Inn Ottawa West | Quebec: Hotel Universel Quebec City | Montreal: The Quality Hotel Midtown Montreal | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den - Toronto: Odlet do Kanady. Přílet na mezinárodní letiště v Torontu. Vyzvednutí automobilu v blízké autopůjčovně. Individuální volno. Toronto je největší město Kanady a také hlavní finanční a obchodní centrum. Volný čas můžete využít k prohlídce města a navštívit například CN Toweru, která byla dlouhou dobu nejvyšší budovou světa a odtud je krásný pohled na celé Toronto. Dále stojí za návštěvu významná historická stavba Casa Loma, čtvrť China Town, řada muzeí a galerií anebo samotné jezero Ontario, na jehož březích město Toronto leží. Ubytování a nocleh v hotelu.Hotel.

2. den - Toronto / Niagara Falls / Toronto: Po snídani odjezd z hotelu směrem k Niagarským vodopádům (cca 129 km/1 směr). Dnes Vás čekají nejnavštěvovanější vodopády na světě, které se nachází na hranici USA a Kanady. Jsou tvořené třemi vodopády - Horseshoe Falls, American Falls a Bridal Veil Falls, ležícími na řece Niagaře. Doporučujeme vystoupat na jednu z nedalekých vyhlídkových věží Skylon Tower nebo Minolta Tower, odkud uvidíte tyto vodopády v celé své kráse. Návrat do Toronta a nocleh.Hotel, snídaně.

3. den - Niagara Falls / Ottawa: Odjezd z Toronta směrem k hlavnímu městu Kanady - Ottawě (cca 451 km). Zde byste určitě neměli vynechat návštěvu kanadského Parlamentu (Parliament Hill), který leží u řeky Ottawy. Jedná se o architektonicky cenný komplex viktoriánských a novogotických budov o rozloze více než 110 000 m2, které doplňují anglické a francouzské zahrady. Jeho součástí je Peace Tower, věž vysoká 92 m, ze které si můžete vychutnat pohled na celé město. Dále můžete navštívit některé z mnoha muzeí a galerií, jež se zde nacházejí - kanadská Národní galerie, Národní umělecké centrum, Kanadské muzeum kultury a další. Pokud Vám zbyde čas, navštivte i místní katedrálu, věž Victory anebo nedaleké vodopády. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

4. den - Ottawa / Québec City: Po snídani odjezd z Ottawy do další kanadské metropole - Québecu (cca 325 km). Toto město leží na řece Svatého Vavřince a jeho historické centrum je zapsané na Seznam UNESCO. Toto město s krásnou architekturou a značným kouzlem má mnoho co nabídnout. Prohlídku můžete začít nejdůležitější historickou stavbou ve městě - budovou parlamentu. Další významnou budovou je bazilika Notre Dame de Québec, nejstarší severoamerická katedrála. Celé město si můžete prohlédnout z vyhlídky Cape Diamond. Město je také jedinečné svými dochovanými městskými hradbami. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

5. den - Québec: Individuální volno k odpočinku a prohlídce města. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

6. den - Qubéc / Montreal: Po snídani odjezd z Québecu do města s největším vnitrozemským přístavem na světě, do Motrealu (cca 255 km). Pokud máte rádi památky, vydejte se do Starého města, kde najdete například památník Paula Chomedey de Maisonneuve, který položil základní kámen města, a baziliku Notre-Dame. Za prohlídku stojí i katedrála Marie-Reine-du-Monde, zmenšenina Chrámu sv. Petra v Římě. Vzpomínkou na ZOH, které se zde konaly v roce 1976, je olympijský stadion s jeho typickou šikmou věží. Pokud si budete chtít odpočinout, doporučujeme procházku parkem Mont Royal (Královská hora), odkud se Vám naskytne krásný pohled na celý Montreal. Město má výjimečnou francouzskou atmosféru, a proto je někdy nazýváno severoamerickou Paříží. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

7. den - Montreal / Toronto: Dopoledne poslední možnost k prohlídce Montrealu a poté odjezd zpět do Toronta (cca 540 km). Individuální volno v Torontu. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

8. den - Toronto: Po snídani individuální volno v Torontu. Odjezd na mezinárodní letiště. Odevzdání vypůjčeného automobilu. Odlet zpět domů.
Snídaně.

9. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.