Vyhledávání zájezdu
Mnichov a Velká galerijní/ hudební noc - Německo - Mnichov

Mnichov a Velká galerijní/ hudební noc

Německo » Mnichov

, Hotel starstarstarMnichov a Velká galerijní/ hudební noc

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Mnichov a Velká galerijní/ hudební noc 2018
Ubytování
hotel, 2lůžkové pokoje s příslušenstvím
Katalog 1.den
1. den: odjezd v 7 h z Prahy, přejezd do MNICHOVA: bavorská metropole, prohlídka hlavních památek, např. Karlsplatz, renesanční kostel sv. Michala, Bürgersaalkirche, tradiční Augustiniánská pivnice, pozdně gotický halový kostel Frauenkirche, historické centrum města s pěší zónou, náměstí Marienplatz, Nová radnice se zvonkohrou, galerie Neue Pinakothek se sbírkami umění z 18.-19. století, Alte Pinakothek - jedna z nejlepších světových obrazáren – období od 14. do 18. století (Dürer, Cranach, Raffael, Leonardo da Vinci, Tizian, Van Dyck, Rubens, Rembrandt, Velazquez, Boucher aj.)
Katalog 2.den
2. den: prohlídka zámku Nymphenburg a zahrad, alternativně Galerie krásek, Porcelánové muzeum, Rezidence bavorských králů, Anglická zahrada s Čínskou věží a Biergarten, tradiční pivnice Hofbräuhaus, gastronomický a květinový trh Viktualienmarkt, panoramatický výhled na město z věže kostela Alter Peter (91 m), v termínu 13.10. od 19 h Velká muzejní a galerijní noc, mezi 90 státními a městskými mnichovskými muzei i galeriemi jezdí speciální taxíky, tramvaje a autobusy (jízdné v ceně vstupenky 16 €); doporučujeme Státní muzeum egyptského umění, Bavorské národní muzeum, Deutsches muzeum (největší technické muzeum světa) i Muzeum BMW, v termínu 6.5. obdobná Dlouhá hudební noc, na 400 koncertů na 100 různých divadlech a barech s dopravou za vstupenku 16 €, plánovaný odjezd ve 2:30
Katalog 3.den
3. den: návrat do ČR v ranních hodinách

CK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí a aktuálních podmínek v Mnichově.
Pojištění
V ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku. Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu se snídaní, průvodce, pojištění CK
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění, veškeré vstupné
Příplatky
690 CZK jednolůžkový pokoj 84 CZK komplexní pojištění
Doprava
klimatizovaným zájezdovým autobusem, vybaveným DVD, prodej nápojů
Stravování
snídaně
úvodni popis PROV
Mnichov a jeho památky, zámek Nymphenburg a především galerie a poklady umění, na jaře Velká hudební noc, kdy se otvírá a velká muzejní noc, kdy se za jednotnou vstupenku otvírá víc než 90 muzeí.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.