Vyhledávání zájezdu
Mlýnhotel 1 - Česká republika - Českomoravská vrchovina

Mlýnhotel 1

Česká republika » Českomoravská vrchovina

Vílanec u Jihlavy, Hotel starstarstarMlýnhotel 1

Počet termínů:

376 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Trebic - transparent 19°C


Poloha
hotel je komplexem dvou budov vzdálených od sebe 200 m. Mlýnhotel 1 vznikl v 90. letech z původního vodního mlýna a je situován u silnice, na okraji obce, u lesa. Ve vzdálenosti 20-40 km se nacházejí celkem tři unikátní památky, zapsané na seznamu UNESCO - Telč, Třebíč a Žďár nad Sázavou.
Lyžování
neupravované běžecké terény v okolí, sjezdovky pro nenáročné lyžaře: Jihlava - Šacberk 6 km, Brtnice 6 km, Čeřínek 12 km.
Koupání
dětské brouzdaliště a rybníček, několik rybníků do 1 km.
Vybavení
restaurace, lobby bar s galerií a krbem, sál, letní terasa u rybníčku, velký gril na grilování selat, dvoudráhový bowling s animací, houpačka, venkovní a vnitřní dětský koutek, pískoviště, stolní tenis a fotbal, biliár, dětské brouzdaliště a venkovní bazén, úschovna kol, tenisový areál se 4 antukovými kurty, tenisová hala se 2 kurty (povrch court sol comfort). Parkování v areálu.
Speciální nabídka
Děti do 3,99 let se snídaní bez lůžka ZDARMA. V prázdninových měsících: programy pro děti (např. prázdninová dílna, organizované rybaření, maškarní rej,... a plno dalších her a soutěží). Parkování ZDARMA. Venkovní bazén a dětské brouzdaliště ZDARMA. Tenisový areál - 4 antukové tenisové kurty, tenisová hala se 2 kurty, půjčovna tenisových raket.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...