Vyhledávání zájezdu
Mlýnhotel 1 a 2 - Česká republika - Českomoravská vrchovina

Mlýnhotel 1 a 2

Česká republika » Českomoravská vrchovina

Vílanec u Jihlavy, Hotel starstarstarMlýnhotel 1 a 2

Počet termínů:

37 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Trebic - transparent 19°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: MLÝNHOTEL 1 a 2 - Vílanec
Ubytování
a) 2 a 3 - lůžkové pokoje v Mlýnhotelu 1, Spr. + WC, SAT/TV, Wi-Fi internet b) 2 a 3 - lůžkové pokoje v Mlýnhotelu 2, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, Wi-Fi internet Na poptávku: 4 - lůžkové pokoje a rodinné pokoje pro 4 - 5 osob (2 propojené 2 - lůžkové pokoje, každý s vlastním vchodem a sociálním zařízením, TV, s možností 1 přistýlky).
Poloha
Hotelový komplex „Mlýnhotel“ se nachází 7 km jižně od Jihlavy a byl vybudovaný v prostorách starobylé mlýnice bývalého vodního mlýna a selského dvora. Mlýnhotel 1 (hlavní budova) a Mlýnhotel 2 (depandance) jsou od sebe vzdáleny cca 150 m, dělí je od sebe hlavní frekventovaná silnice Jihlava - Vídeň. Mlýnhotel 1 je vhodný pro tenisové rodiny. Ve vzdálenosti 20 - 40 km jsou tři unikátní památky, zapsané v seznamu UNESCO - Telč, Třebíč, Žďár nad Sázavou. Nedaleko (od 500 m) je několik rybníků vhodných také k rybaření. Přímo v obci jsou cyklostezky.
STRAVA
Snídaně - bufetové stoly, při nižší obsazenosti částečný bufet s doobjednáním hlavních snídaňových jídel. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (tříchodové menu: polévka, hlavní jídlo výběrem ze tří variant - hotového, minutkového nebo vegetariánského jídla, dezert). Obědy lze dokoupit na místě. Veškeré stravovací služby (snídaně, obědy, večeře) probíhají v Mlýnhotelu 1 (hlavní budova).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
RYBOLOV: revír č. 461063 JIHLAVA 13C (27 ha), revír č. 461062 JIHLAVA 13A (36 ha). Správce revíru MO Jihlava Informace o povolenkách: Moravský rybářský svaz MO Jihlava - tel.: 567 211 061
DALŠÍ SLUŽBY
PŮJČOVNA HORSKÝCH KOL: • 250,- Kč/první den • 200,- Kč/každý další den • záloha na zapůjčené kolo 500,- Kč • kvalitní horská kola s odpovídajícím vybavením • ke každému kolu si můžete bezplatně vypůjčit cyklistickou přilbu • možnost zakoupení obědových balíčků, cyklistických a turistických map okolí TENISOVÝ AREÁL • 4 antukové kurty • pevná tenisová hala - 2 kurty, povrch court solcomfort • vhodné pro tenisové rodiny • možnost tenisových tréninků Po dohodě může hotel zajistit: • grilování uzené kýty či prasete • diskotéku • vystoupení hudební skupiny • projížďky na čtyřkolkách • projížďky na koních • služby pojízdného kasina • paintball a mnoho dalších aktivit dle přání zákazníků K zapůjčení 2 dětské postýlky, poplatek 100 Kč/noc, nutná předchozí rezervace.
DÍTĚ
Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
Vlastní venkovní bazén v Mlýnhotelu 2 (7 x 3,5 m), dětské brouzdaliště v Mlýnhotelu 1, přírodní koupání v okolí, aquapark Vodní ráj v Jihlavě (6 km) - venkovní a vnitřní bazény s tobogány, skluzavkami atd.
Parkování
v areálu 0,- Kč/den
POBYT SE ZVÍŘETEM
0,- Kč/den
Poznámka
Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi začíná pobyt nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.
UPOZORNĚNÍ
Pro rodiny s dětmi je vhodnější ubytování v Mlýnhotelu I. Mezi Mlýnhotelem I a Mlýnhotelem II vede frekventovaná silnice Jihlava - Vídeň.
DÁLE PRO VÁS
ZDARMA: venkovní bazén a dětské brouzdaliště, Wi-Fi internet, úschova kol, rekreační poplatek, parkování, pobyt se psem. V červenci a srpnu pravidelné programy pro děti (např. soutěže, prázdninová dílna, večerní promítání pohádky, hry apod.).
REKREAČNÍ POPLATEK
0,- Kč/den
AKČNÍ NABÍDKA
TENISOVÝ AREÁL - ANTUKOVÉ KURTY A TENISOVÁ HALA!! Možnost tenisových tréninků, pořádání turnajů . . .
PROČ K NÁM ?
Proč MÝNHOTEL: • tenisový areál s antukovými kurty a tenisovou halou - možnost tréninků a pořádání turnajů • v červenci a srpnu programy pro děti • ubytování pro velké rodiny
Vybavení
2 restaurace, letní terasy, venkovní posezení, stylová restaurace z bývalé mlýnice, bowling s animací (2 dráhy), stolní tenis vnitřní i venkovní, elektronické šipky, stolní fotbal, půjčovna kol, venkovní bazén, dětské brouzdaliště, tenisový areál se 4 antukovými kurty a pevná tenisová hala se 2 kurty (povrch court solcomfort) - vhodné pro tenisové rodiny, půjčovna tenisových raket a možnost tenisových tréningů, pro děti chatičky venkovní i vnitřní, dětské hřiště se skluzavkou, houpačkami a pískovištěm, ohniště. V červenci a v srpnu pravidelné programy pro děti (např. soutěže, prázdninová dílna, večerní promítání pohádky, hry apod. Pro firemní akce možnost využít gril a udírnu.
PŘÍJEZD AUTEM
Autem po silnici č. E59 Jihlava - Znojmo - obec na trase cca po 6 km od Jihlavy. Trasa: Praha - Vílanec 138 km; Brno - Vílanec 100 km; Ostrava - Vílanec 277 km.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Jihlavy a pak pokračovat do Vílance (80 m) - směr Znojmo. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Jihlavy (cca 7 km). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...