Vyhledávání zájezdu
Míšeň - Německo

Míšeň

Německo

, VlastníMíšeň

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:
Kategorie hotelu: *
Nedaleko Drážďan, přímo vedle míšeňské manufaktury stojí muzeum a ukázkové dílny, které zvou k objevení světoznámého míšeňského porcelánu.
Program
Program zájezdu.den - Míšeň je dnes symbolem výjimečnosti a mimořádného rukodělného umění. Manufaktura se náruživě věnuje produkci exkluzivních výrobků z oblasti limitovaných edicí, architektury a interiérového designu, šperků a dárků. Kombinace vlastních surovin, které se dodnes těží v nejmenším evropském dole, přísně střežené vlastní laboratoře na výrobu cca 10 tisíc rozmanitých, zářivých barev a dlouholetá tradice profesionálního vzdělávání přímo v místě - to vše dohromady vytváří jedinečnou estetiku produktů Míšně.


Míšeňská porcelánka má po celý rok fascinující akce pro veřejnost. Návštěvníci si tu mohou denně prohlédnout muzeum porcelánu. Dole pod muzeem pak mohou navštívit předváděcí dílny, kde umělci ručně malují porcelánové skvosty. Při prohlídce muzea i dílen je k dispozici český audio-průvodce.


Dále je naplánována krátká procházka Míšní s možností návštěvy Albrechtsburgu (výklad pomocí českého audia). Odpoledne následuje krátká zastávka u zámku Moritzburgu s možností individuální prohlídky zámku, nebo procházky v jeho okolí.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.