Vyhledávání zájezdu
Mezi Argentinou a Chile - po vinných stezkách a nejen po nich - Argentina

Mezi Argentinou a Chile - po vinných stezkách a nejen po nich

Argentina

, Hotel starstarstarstarMezi Argentinou a Chile - po vinných stezkách a nejen po nich

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Buenos Aires - transparent 10°C


Popis
BUENOS AIRES • DELTA DEL TIGRE • MENDOZA • SANTIAGO DE CHILE.

Zajišťujeme individuálně v libovolném termínu.
1. den
Odlet z Prahy
2. den
Buenos Aires - Přílet na letiště Ezeiza, transfer do hotelu, odpočinek po cestě, individuální volno.
3. den
Buenos Aires - Ráno půldenní projížďka a procházka centrem města - po třídě Avenida de 9 de julio se vydáme k jednomu ze symbolů města, k Obelisku a slavnému divadlu opery, mistrovskému architektonickému dílu s úžasnou akustikou, poté se projdeme starobylou čtvrtí San Telmo, kolébce města, kde se každou neděli konává trh starožitností nebo také bleší trh. Pokračujeme k historickému a politickému centru města kolem náměstí Plaza de Mayo, s katedrálou, s koloniální architekturou, s Casa Rosada a dalšími historickými paláci. La Boca je malebnou čtvrtí bývalých italských přistěhovalců, proslulá je zejména její ulička Caminita. Podél Avenidy de Mayo, která má pro změnu typický španělský ráz, se dostaneme na náměstí Plaza de los dos Congresos přímo naproti budovy kongresu a dále do aristokratické čtvrti Recoleta a k nádhernému parku Palermo. Návrat do hotelu.

Odpoledne volno, možnost návštěvy tančírny s kurzem tanga.
4. den
Buenos Aires - Dopoledne volno a odpoledne fakultativně výlet do Tigre. Vlakem Tren de la Costa projedeme rezidenční částí města s nádhernými vyhlídkami na luxusní obydlí smetánky, mineme městečko Olivos s prezidentskou rezidencí Quinta de Olivos, San Isidro se starobylou katedrálou a známým obchodním centrem, a dostaneme se k deltě řeky Paraná, pouhých 30 km severně od hlavního města. Zde se nachází jedinečná ekologická oblast Delta del Río Paraná. Po příjezdu do Tigre, které je považováno za ráj veslařů, je možné se nalodit na bárky a projíždět se kanály a přítoky řeky a vychutnávat nádhernou přírodu nebo se jen procházet parkem de la Costa s nejrůznějšími atrakcemi a podívanými. Návrat do hotelu kolem 18,00.

Večer fakultativně představení Tango show s večeří, před představením, které oživuje sofistikovanost, luxus a styl tanga v době jeho největší slávy, možnost lekce tanga.

Návrat do hotelu.
5. den
Buenos Aires – Mendoza - Po snídani odjezd na letiště a odlet do Mendozy, transfer do hotelu. Odpoledne procházka východní částí města - Ciudad Este – se spoustou parků lemovaných stromořadími a zelenými pěšinkami, s moderní architekturou – la Alameda, Area Fundacional, Centro Cívico a Park Gral, prohlédneme si typické domy San Martínu s tradičními velkými domovními vraty, zastavíme se v La Rosaleda, nádherné růžové zahradě s více jak 4500 druhy růží, a vyjdeme na vršek Cerro de la Gloria s památníkem osvobození Ameriky.
6. den
Mendoza - Po snídani se vydáme na výlet po vinných stezkách Caminos del Vino,kterých je v této provincii na 2000, některé malé, rodinné, jiné velké, státní. První vinice zde založili v 16. stol. jezuitští misionáři. Návštěva vinic a vinných sklepů spojená s degustací nejrůznějších značek, oběd v tradičním lidovém stylu doprovázený hudebním vystoupením.
7. den
Mendoza – Santiago de Chile - Po snídani odjezd autobusem k chilským hranicím. Po cestě jsou nádherné výhledy na Aconcaguu, nejvyšší vrchol Jižní Ameriky, míjet budeme lyžařská střediska, termální lázně Cacheuta, prázdninové městečko Potrerillos, průsmyk Uspallata. Po cestě oběd v Puente de Inca a návštěva dalšího vinného sklepa s degustací. Na hranicích nás uvítá socha Krista - Cristo Redentor. Navečer příjezd do Santiaga de Chile.
8. den
Santiago de Chile - Po snídani prohlídka města, návštěva Muzea vinařství, degustace a prezentace různých vín. Oběd, odpoledne volno nebo fakultativně návštěva vinic v oblasti Cajón de Maio a vinných sklepů Concha y Toro, hlavního vývozce chilských vín.

Večer fakultativně večeře se zábavním programem . show Los Adobes de Argomedo.
9. den
Santiago de Chile - Volný den v Santiagu nebo fakultativně půldenní návštěva vinic, buď Colchagua Valley nebo vinice

Undurraga a Tarapaca. Nebo možnost návštěvy Muzea Pabla Nerudy na Isla Negra, s domem spisovatele a s jeho hrobkou.
10. den
Santiago de Chile - Buenos Aires - Po snídani volno. Transfer na letiště, odlet do Buenos Aires. Ve večerních hodinách odlet do Evropy.
11. den
Přílet do Prahy
Fakultativní výlety (ceny za osobu)
Tigre – parque de la Costa: Bus - 38 USD, privátní pro 2 osoby - 59 USD

kurs tanga - 1 hod., indiv., s transferem: 100 USD

kurs tanga - 2 hod. ve skupině, s transferem 35 USD

Tango show (s večeří): 80 USD

Gaučové a pampa, (s obědem): Bus - 75 USD, privátní odvoz pro 2 osoby - 184 USD

plavba na Isla de los Lobos 40 USD

výlet Valle de Colchagua y ochutnávka Casa Silva 152 USD

výlet Isla Negra a museum Pabla Nerudy 79 USD

Argómedo s večeří v Santiagu de Chile 74 USD
Cena zahrnuje
* leteckou přepravu dle programu

* letištní taxy a palivový příplatek

* autobusovou dopravu Mendoza - Santiago

* asistenci česky mluvícího průvodce v Bs As

* 8x ubytování v hotelu 3* se snídaní

* transfery letiště-hotel-letiště

* půldenní výlet po Bs As s obědem

* celodenní výlet po vinicích s obědem

* 1/2 denní výlet po Mendoze

* 1/2 denní výlet po Santiago de Chile

* pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
• pojištění léčebných výloh a storna Evropské pojišťovny (doporučujeme připlatit)


* fakultativní výlety
Příplatky
- ubytování ve 4* hotelích + 4000 Kč/os

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.