Vyhledávání zájezdu
Metropolitní Berlín a barokní Drážďany - Německo - Sasko

Metropolitní Berlín a barokní Drážďany

Německo » Sasko

, ProgramMetropolitní Berlín a barokní Drážďany

Počet termínů:

5 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Popis
Popis:
Berlín, město umění a barokní Drážďany
2denní poznávací zájezd do Německa
to nejlepší z Berlína a Drážďan
v ceně doprava autobusem, noc v hotelu a služby průvodce
Berlín a Drážďany

Hlavní město Berlín s Muzeálním ostrovem, kde najdete jedny z nejslavnějších muzeí světa. Drážďany, které byly krásně opraveny po rozsáhlých škodách za 2. světové války.


Program zájezdu

1.-2. den: Ve nočních hodinách odjezd z Brna. Nástupní místa Brno – Jihlava – Praha – Ústí nad Labem. Ráno příjezd do Berlína. Prohlídka města. Téměř čtyřmiliónový Berlín prošel za dobu své existence krkolomným vývojem. Od hlavního města Pruska přes Hitlerův velín a rozpůlení betonovou zdí, až po jednu z nejrychleji se rozvíjejících evropských metropolí. Bizarní centrum sice není příliš bohaté na starobylé památky, zato je symbolem moderního životního stylu v Evropě. Osobní volno, přejezd na ubytování. Večeře.


3.-4.den: Přejezd do Drážďan a pěší prohlídka města. Mezi nejvýznamnější stavby patří například Zwinger, římskokatolická Katedrála Nejsvětější Trojice, známá jako Hofkirche, monumentální protestantský Kostel Panny Marie se čtvercovým půdorysem, Taschenbergpalais či budova Saské státní opery Semperoper. Odjezd do ČR.
Důležité informace o zájezdu

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 1x ubytování v hotelu s vlastním sociálním zařízením, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy do jednotlivých památek
Doporučené kapesné: min. 80 €
Změna programu vyhrazena.
Minimální počet cestujících k uskutečnění zájezdu je 40. V případě, že nebude tato minimální kapacita naplněna, zájezd se neuskuteční a my vám celou zaplacenou částku za zájezd vrátíme zpět.


GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.