Vyhledávání zájezdu
Melia Saidia Garden - Maroko - Saidia

Melia Saidia Garden

Maroko » Saidia

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Melia Saidia Garden

Počet termínů:

27 termínů / 20 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Ubytování

DR/DRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, set na přípravu čaje a kávy, minibar za poplatek a balkon nebo terasa.

DRL: viz DR, výběr polštářů, větší výběr amenit Melia, kvalitnější ložní prádlo, župan, pantofle, žehlení 1 kusu prádla denně.

Poloha

Ve středisku Saidia, uprostřed golfových hřišť a zahrad. Skvělá dostupnost obchodní zóny po pobřežní promenádě. Nachází se zde supermarket, lékárna, obchody s místním zbožím, restaurace a kavárny.

Vybavení

Nově postavený hotel v marockém stylu, prostorná recepce, směnárna, hlavní restaurace, konferenční sál, bar. V zahradě dva bazény, jeden pouze pro dospělé, bar. Lehátka a slunečníky zdarma. Ve vedlejším, partnerském hotelu možnost navštívit spa centrum a další restaurace a la carte, za drobný příplatek.

Stravování

viz program all inclusive.

Zábava

Denní i večerní animační programy.

Pláž

Krásná pláž hned za areálem zahrad, dostupná golfovým vozítkem nebo hotelovým vláčkem, lehátka i slunečníky zdarma. Osušky na kauci 300 MAD/30eur.

All inclusive
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Pozdní snídaně Lehký snack během dne Odpolední káva, čaj a zákusek Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.), čerstvé ovocné šťávy za poplatek.
Zajímavosti

Oficiální třída: *****

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Odkaz
Https://www.melia.com
Internet

Zdarma: WiFi ve společných prostorách hotelu.

Maximální obsazenost
Dvoulůžkový pokoj (DR/DRL/DRP): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě Dítě do 12 let

Sport
Zdarma: sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: golf.

Děti

Dětský bazén, miniklub (8 měsíců - 4 roky) - pouze pro děti v doprovodu dospělé osoby, dětský klub (5 - 10let), teen klub (11 - 17 let), minidisco, hlídání dětí, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.