Vyhledávání zájezdu
Marina Mandarin Singapore - Singapur

Marina Mandarin Singapore

Singapur

, Hotel starstarstarstarstar

LM


Marina Mandarin Singapore

Počet termínů:

282 termínů / 7 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Singapore - transparent 29°C


Popis
Výborná poloha v sousedství výstaviště Suntec!
Poloha
luxusní hotel leží v samotném srdci města v sousedství výstaviště Suntec a nabízí úchvatný výhled na záliv Marina Bay a nedalekou finanční čtvrť Shenton Way. K hotelu přiléhá nákupní centrum Marina Square Shopping Mall a Suntec Singapore International Convention & Exhibition Centre. Vzdálenost od letiště cca 16 km.
Rychlý přehled
úchvatný výhled na záliv a hotel Marina Bay Sands
poloha přímo na trati každoročního závodu F1
Wi-fi internet zdarma
Stručná poloha
cca 20 minut jízdy od letiště
10 minut pěší chůze od stanice metra
15 minut pěší chůze od Singapore Flyer
Vybavení hotelu
575 pokojů a suite. Klimatizace, 3 restaurace, bar, kavárna, bazén, SPA centrum, fitness, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, smartphone pro bezplatné místní a mezinárodní hovory a přístup k neomezeným datům 4G, pronájem aut.
Vybavení pokoje
Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, pracovní stůl, balkon. Možnost přistýlky.
Pojmenování zařízení 1
Deluxe pokoj pro 2 osoby, možnost 1 přistýlky
Popis zařízení 1
Deluxe pokoj - klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, pracovní stůl, balkon. Možnost přistýlky.
Stravování
snídaně formou bufetu.
Náš názor
Výborná poloha v sousedství výstaviště Suntec!
Poznámka
za příplatek možnost ubytování ve vyšší kategorii pokojů, ve suite či v zahradní vilce s bazénem.Nabízíme výlety s česky mluvícím průvodcem:City tour + Singapore Flyer - 2900 Kč/osobaPrvní noční safari na světě - 2800 Kč/osobaProjížďka na replice staré čínské lodi po okolí Imperial High Tea se zastávkou na Kusu Island s občerstvením - 2300 Kč/osobaNávštěva ostrova Sentosa vč. Underwater World a Dolphin Lagoon a světelná show Song of Sea - 2600 Kč/osobaNávštěva ptačího parku - 2800 Kč/osoba
Odkaz na www
http://www.meritushotels.com
Www odkaz popis 1
www.meritushotels.com
Cena letecky/osoba zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Singapur – Praha, letištní taxy a palivové příplatky, ubytování na 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, stravování uvedené u hotelu, transfery, pobytové taxy, asistenci místní CK, pojištění CK proti úpadku.
Cena letecky nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění Generali 60 Kč na osobu a den.
Letecky poznámka
u vánočních a silvestrovských pobytů povinný vánoční a silvestrovský příplatek – informace v CK.

Většina exotických zájezdů je operována na pravidelných linkách leteckých společností a celková cena zájezdu se odvíjí od aktuální ceny letenky v den rezervace. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace v optimální knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení, ale i ponížení oproti ceně, která je uvedena na našich webových stránkách!
Fakultativní výlety
V průběhu vašeho pobytu je pro vás připravena bohatá nabídka fakultativních výletů. S podrobnou nabídkou fakultativních výletů se můžete seznámit v místě pobytu. Průběh a obsah fakultativních výletů je plně v režii místního poskytovatele těchto služeb.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...