Margarita, Řecko, Řecko ostrovy, Korfu, Nissaki, 21.6.2018, Bez stravy
Číslo zájezdu: 125344136

Margarita

Řecko » Řecko ostrovy » Korfu » Nissaki

Barbati, Vila starstarstar

LM


Margarita

Termín:

21.6.2018 - 2.7.2018
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

12 dní

Doprava:

letecky  Brno0 odjezdových míst

Cena od:

14 500 Kč  -41 %
8 490 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Řecko - ostrov Korfu - Barbati - apartdům Margarita
Popis
V severovýchodní části Korfu se rozprostírá nejrozlehlejší pohoří ostrova se svou nejvyšší horou – Pantokratorem (906 m). Na jejím úpatí se rozprostírá klidné letovisko Barbati se svou malebnou přírodou a průzračným mořem. Pantokrator se tu majestátně tyčí do výšky a spolu s azurovým mořem vytváří okouzlující panorama. Svou poklidnou atmosférou láká toto středisko především rodiny s dětmi a páry, které hledají vytoužený odpočinek a pohodu, nicméně najde se tu něco skutečně pro každého.
Ubytování
Apartmánový dům nabízí dvoulůžková studia, každé studio má vybavený kuchyňský kout (lednička, vařič, základní nádobí), sociální zařízení (sprcha, WC) a balkon. Nabízené pokoje mají výhled na moře v ceně. Klimatizace je možná za příplatek 5 Euro/den/pokoj. Možnost wi-fi připojení zdarma.
Oblázková pláž se nachází 250 metrů od domu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.
Doprava
z Brna
Strava
Vlastní. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze na místě. Cena večeře je 13 eur/osoba/den, polopenze je za 16 eur. Snídaně je kontinentální, proto polopenzi tolik nedoporučujeme, ale večeře jsou bohaté, klienti mají výběr z českého jídelního lístku a to 1 z 10 předkrmů, 1 z 20 hlavních jídel a desert, kávu, či zmrzlinu - také výběr. Restaurace je 350 m od domu.
Zájezd zahrnuje
ubytování ve studiu s možností vlastního vaření, leteckou dopravu Brno-Korfu-Brno VČETNĚ TAX, PALIVA A EMISNÍCH POPLATKŮ, transfer z/na letiště v Řecku, služby delegáta CK v místě pobytu, zákonné pojištění CK pro případi úpadku
Zájezd nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění 30.- Kč/os./den, děti do 2 let bez nároku na lůžko, sedačku v letadle a v transferu (690 CZK), příplatek za klimatizaci cca 5 €/pokoj/den, polopenze - 16 €/os./den nebo večeře - 13 €/os./den - platí se na místě, pobytová taxa - úhrada na místě (cca 0,50 € za studio a noc)
Výlety
OKRUH OSTROVEM: celodenní výlet klimatizovaným autobusem po nejkrásnějších místech ostrova. Uvidíte palác císařovny Sissi - Achilleon, vyhlídku na letištní dráhu a Myší ostrůvek, nádhernou skalnatou Paleokastritsi v západní části ostrova se starým mužským klášterem a ochutnáte místní ostrovní likér Koumquat. Pokocháte se snad nejkrásnějším pohledem na nádherné členité západní pobřeží z vyhlídky Bella vista, projedete krásnými horskými vesničkami a nádhernou kerkyrskou přírodou., PARGA - PAXOS: opět jeden z oblíbených lodních výletů, jehož cílem je Parga - perla západního pobřeží řecké pevniny a ostrov Paxos, ležící jižně od ostrova Korfu. Výlet je velmi pěkný a dlouhý, zvláště vhodný pro ty, kteří mají rádi plavbu po moři. Uvítají ho i ti, kteří chtějí vidět i jiná místa než ostrov, na který se přijeli rekreovat. Parga je krásné a staré letovisko na řecké pevnině, jehož uličky jsou jedny z nejmalebnějších. Ostrov Paxos je oblíbeným místem pro všechny, kteří chtějí opravdu relaxovat a užívat si řeckého prostředí. Tento výlet není organizován s česky mluvícím průvodcem., NOČNÍ KORFU: výlet do večerního hlavního města, kde projdete starým městem s možností individuální procházky krásnými uličkami starého benátského města spojené s nákupy suvenýrů a upomínkových předmětů., AQUALAND: můžete navštívit jeden z nejlepších vodních parků v Evropě, který čeká pouze na Vás. Pro všechny, kteří mají rádi vodu a nebojí se atrakcí, při kterých je adrenalin opravdu na výši.
Slevy
sleva za včasný nákup 5% ze základní ceny platí do 15.4.2018, organizuje: CK EKOBRNO
Pořadatelem tohoto zájezdu je LIKIDIS TRAVEL, s.r.o., IČ 47903678.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK