Vyhledávání zájezdu
Mahlerův penzion Na Hradbách - Česká republika

Mahlerův penzion Na Hradbách

Česká republika

Vysočina - Jihlava, HotelMahlerův penzion Na Hradbách

Počet termínů:

120 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Prague - transparent 27°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Jihlava - MAHLERŮV penzion NA HRADBÁCH
Poloha
v klidné a tiché části historického centra Jihlavy, s výhodnou polohou, nedaleko Masarykova náměstí, ZOO a nově otevřeného největšího nákupního centra na Vysočině City parku Jihlava.

Město Jihlava, založené ve 13. století jako hornické s těžbou stříbra, je od roku 1982 městskou památkovou rezervací a od roku 2000 centrem kraje Vysočina. Město má přes 50 tisíc obyvatel. Mezi významné památky patří: kostel sv. Jakuba Většího, kostel sv. Ignáce s kolejí, radnice, měšťanské domy ze 13.-.16.století, opevnění města, jihlavské podzemí a další. V okolí města nalezneme mnoho zajímavých míst. Architektonickým skvostem je město Telč, jehož historické centrum bylo spolu s renesančním zámkem zapsáno v roce 1992 na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, hotel. trezor, Wi-Fi (zdarma), restaurace, salónek, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti - hřiště, postýlka, stolička, nádobí, strava a video - pohádky; úschovna kol, relaxační centrum (whirlpool, infra sauna, parní lázeň, zážitková sprcha, vyhřívané lavice, koloroterapie), akcepce platebních karet.
Vybavení pokoje
1 a 2lůžkové (možnost přistýlky), 2lůžkový s terasou a 3lůžkové pokoje, 2 a 4lůžkové apartmány, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV-SAT, DVD, minibar, Wi-Fi (zdarma). 3 bezbariérové pokoje.
Stravování
snídaně (bufet).
Sport a volný čas
Sport a volný čas: v okolí - Vodní ráj (2,5 km), tenis, squash, minigolf, kulečník, kuželky, tělocvična, fotbalové hřiště, fitness, masáže, půjčovna lyží, lyžařský areál Šacberk (8 km), kluziště, rybolov, hrady - zámky.
Cena zahrnuje
ubytování se snídaní, pobyt s domácím mazlíčkem (pes/kočka), parkování, místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.