Vyhledávání zájezdu
Madagaskar - tajemná země baobabů a lemurů - Madagaskar

Madagaskar - tajemná země baobabů a lemurů

Madagaskar

, ProgramMadagaskar - tajemná země baobabů a lemurů

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Antananarivo - transparent 23°C


Popis hotelu
Hotel Jardin Ville (Ecolodge) se nachází na malém ostrůvku Nosy Komba v Indickém oceánu (mezi Madagaskarem a oblíbeným letoviskem, ostrovem Nosy Be).
Díky své poloze nabízí maximální klid a odpočinek těm, kteří hledají vysoce kvalitní služby a zázemí např. po poznávacím okruhu po Madagaskaru. Je ideálním místem pro nerušený odpočinek u moře.

Vzdálenost je pouhých 50 min. od letiště Nosy Be a 15 min od přístavu.
Hotel se nachází přímo u moře, na mírném na svahu nad mořem a nabízí tak překrásné výhledy.
Ubytování
8x bungalov (35m2) s terasou (8-10m2)
1x suita (108m2).
Všechny bungalovy jsou vybaveny moskytiérami, stropními větráky a velkou koupelnou s horkou vodou.

V hotelu možnost zajištění výletů po okolí, šnorchlování, potápěčské výlety, rybaření, pozorování velryb a další.Pláž u hotelu je malá, ale s nádherným bílým pískem.

Elektřina je z generátoru od 5 hod. ranní do 22.-23. hod. večerní.

Naše mínění: ideální hotel pro ty, kteří hledají vyvážený poměr mezi cenou a komfortem, a zároveň preferují malý privátní hotýlek, s ekologickým přístupem k nádherné krajině a moři a také hledají klidné místo s minimem hostů.
Vybavení hotelu
restaurace, recepce, internet, bar
1. den: Praha - Antananarivo
Odlet z Prahy do Antananarivo na Madagaskaru. Po příletu Vás přivítá náš místní partner a dopraví do hotelu. Přenocování.
2.den: Antananarivo - Isalo National Park
Ráno Vám průvodce pomůže s odbavením na krátký přelet do města Toliara na jihu ostrova. Odjezd s vozem 4x4 k pískovcovému masivu v NP Isalo. Zde Vás s průvodcem čeká dvoudenní objevování kaňonů a náhorních plošin v jedinečné madagaskarské přírodě. Ubytování v krásném 4* resortu Jardin du Roy s kamennými bungalovy a bazénem a spa.
3. den: Isalo National Park
Dnes budete mít fantastickou příležitost trekovat s průvodcem a objevovat krásné kaňony s dramatickými útesy, přetvořenými během nekonečného toku času za působení větru a vody do fantastických tvarů. Během výletu také dojdete k La Piscine Naturelle, přírodnímu bazénu pod vodopádem, ukrytému v divoké přírodě mezi skalami a palmami, kde se můžete vykoupat a odpočinout si. Odpoledne se můžete třeba vydat na výlet na koni, další trek do jiných částí masivu či jen relaxovat ve Vašem rezortu. Není lepší závěr dne, než pozorovat západ slunce skrze skalní formaci ve tvaru okna, známou jako La Fenêtre.
4. den: Ranomafana National Park
Dnes Vás čeká odjezd do vyšších poloh, k Národnímu parku Ranomafana. Cestou se ale ještě zastavíte v rezervaci Anja Reserve, kde spatříte lemury v přiřozeném prostředí, chameleony, různé druhy hadů a ptáků. Po příjezdu do NP Ranomafana ubytování v 3* lodži, která se nachází nedaleko vstupu do NP.
5. Ranomafana National Park
S průvodcem se vydáte do NP Ranomafana, který pokrývá 41.000 ha deštného lesa s množstvím vodopádů a peřejí. Je také domovem 12 druhů lemurů včetně zlatého bambusového a také 118 druhů ptáků. Množství turistických cest a stezek Vás provede hustým pralesem s množstvím různých druhů orchideí, palem, kapradin, ještěrek, chameleonů a malých barevných žabek.
6. den: Antsirabe
Dnešní cesta povede dále na sever k NP Andasibe. Přenocování na půl cesty ve 2* hotelu v Antsirabe.
7. den: Andasibe National Park
Cesta vede přitažlivou madagaskarskou krajinou plnou travnatých kopců a baobabů. Po odpoledním příjezdu do 3* lodže se ubytujete a můžete odpočívat po dlouhé cestě.
8. den: Andasibe/Perinet National Park
Dnes budete mít celý den na objevování okolní přírody s Vaším průvodcem. V tento horské národním parku budete mít možnost spatřit různé druhy plazů, ptáku a obvzlášť velké množství lemurů, zejména pak lemury Indri, který je největším druhem a připomíná spíše medvídka. Inri uslyšíte také zpívat a právě dnes se brzy ráno, za mlhy, vypravíte do míst, kde se tento druh vyskytuje nejhojněji a jedinci spolu komunikují zpěvavým hlasem. Určitě také spatříte další druhy jako red-bellied lemur, brown lemur, lesser bamboo lemur, noční lemury - brown mouse
lemur, greater dwarf lemur (září/říjen - květen), Eastern woolly lemur, sportive lemur, nebo vzácný aye aye.
9. den: Pangalanes Canals
Dnes zamíříte k východnímu pobřeží k Pangalanes Canals. Zde se nachází množství vzájemně propojených jezer, zasahujících až k pobřeží oceánu. Po 45 min plavbě se dosanete k Vašemu hotelu. Ubytování ve 3* hotelu a relax na pláži.
10. den: Pangalanes Canals
Dnes navštívíte s průvodcem soukromou přírodní rezervaci Palmarium. Na tomto poloostrově, na rozloze 46 ha, se nachází typická madagaskarská flóra a fauna. Odpoledne návraz zpět do hotelu a odpočinek na pláži.
11. den: Tamatave - Antananarivo
Dopoledne odjezd kolem tradičních vesnic, kde uvídíte bežný život místních obyvatel, koupající se a hrající si děti, opočívající muži nebo lovící ryby a ženy, které jako skoro kdekoliv jinde na světě težce pracují. Po příjezdu do Tamatave transfer na letiště a odlet do Antananarivo. Ubytování v hotelu.
12. den: Antananarivo - Nosy Komba
Odlet do Nosy Be a přesun na ostrůvek Nosy Komba. Vyhlášeného letoviska na severozápadě Madagaskaru. Ubytování ve 4* resortu na pláži.
13.-15. den: Nosy Komba
Po náročném programu bude největší odměnou odpočinout si na překrásných plážích Indického oceánu.
Nabízíme Vám balíček 4 nocí (možnost po dohodě prodloužit) v nádherném hotelu na ostrově Nosy Komba + letenky (Antananarivo - Nosy Be a zpět)
V ceně je kromě letenek a ubytování (standardní dvoulůžkový pokoj) se snídaní také transfer z letiště v Nosy Be (auto + loď) a zpět.
16. den: Nosy Komba - Antananarivo
Návrat lodí zpět do Nosy Be a odlet do Antananariva. Ubytování ve 3* hotelu.
17. den: Antananarivo - Praha
Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.