Vyhledávání zájezdu
Lyžování za polárním kruhem - Finsko

Lyžování za polárním kruhem

Finsko

, HotelLyžování za polárním kruhem

Počet termínů:

5 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Popis

Daleko za severním polárním kruhem se finská plošina mění v pohoří, které nabízí kvalitní vyžití vyznavačům zimních sportů. Vydejte se s námi do netradiční lyžařské destinace. Během pár dní si vychutnáte Laponsko všemi smysly – výborný hotel, dobré jídlo a řada místních specialit. Lyžování na pečlivě upravených svazích s garancí dostatku přírodního sněhu, v nejlepším finském lyžařském středisku.

Můžete si vyzkoušet jízdu se psím spřežením, rychlé sněžné skútry i saně tažené soby. Splní se vám sen spatřit polární záři?

CENA ZA UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNU NA VYŽÁDÁNÍ.

Individuální zájezd bez českého průvodce.

Program

Ylläs je největším finským lyžařským střediskem s 62 svahy a 30 vleky. Celková délka upravovaných sjezdových tratí je 52 km, 30 tratí je osvětlených. Pro běžkaře je Ylläs rájem na zemi – 300 km upravovaných tratí nemá konkurenci. Ubytování v příjemném rodinném Tunturihotelu v sousedství běžeckých tras. Doprava ke sjezdovkám skibusem od hotelu.

Za příplatek Saaga hotel: ubytování v hotelových pokojích/apartmánech u sjezdovek,v ceně vstup do wellness a fitness zóny.

Možnost volby způsobu stravování při ubytování v apartmánech – za příplatek hotelová polopenze, nebo si můžete vařit sami ve vybavených kuchyňkách.

Minimální počet účastníků
1

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.