Vyhledávání zájezdu
LYŽOVÁNÍ VE ŠVÉDSKU - Švédsko

LYŽOVÁNÍ VE ŠVÉDSKU

Švédsko

, Chata

FM


LYŽOVÁNÍ VE ŠVÉDSKU

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 1 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Stockholm - transparent 30°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Silvestr v LAPONSKU
Popis

Vydejte se s námi oslavit konec roku v malé skupině do kouzelné oblasti Finska v blízkosti polárního kruhu. Zažijete kopcovitou zimní krajinu na okraji národního parku Syöte. Jiskřivě bílý sníh si užijete každý po svém – můžete vyrazit na běžky, relaxovat ve srubu se saunou nebo zažít pravé severské dobrodružství při řízení psího spřežení, na sněžných skútrech nebo u stáda sobů.

Kvalitní ubytování ve dvoulůžkových pokojích finských srubů. Možnost hotelové polopenze, využití hotelové wellness zóny zdarma. Český průvodce.

Program

1. den: Letecký přesun z Prahy přes Helsinky do Oulu, transfer do Iso-Syöte. Ubytování v privátních srubech. Večer možnost procházky po okolí. Budeme vyhlížet polární záři.

2. den: Pravou severskou zimu si užijete podle svých představ – můžete chodit na běžky nebo si pro pěší výlety po okolí půjčit sněžnice. Kousek od srubu jsou sjezdové tratě a vleky. Zájemci se mohou vydat na celodenní výlet do arktické Ranua ZOO a na polární kruh do Vesnice Santa Clause. V zoo se setkáme se všemi typickými zvířecími obyvateli polárních oblastí, včetně polárních lišek, medvědů, vlků, rosomáků, losů, sobů, pižmoňů, mnoha druhů ptáků a dalších. Z polárního kruhu můžete poslat domů pohlednici z „hlavní pošty Santa Clause“ a samotného Santu osobně pozdravit.

3. den: V dnešní nabídce je návštěva husky farmy a výlet se psím spřežením (12 km). V odpoledních hodinách se můžete vypravit na projížďku na saních tažených soby. Občerstvení bude podáváno v tradičním sámském obydlí kota.

4. den: V dopoledních hodinách se mohou zájemci vydat na výlet na sněžných skútrech do laponské divočiny. Nejprve sjedete z kopce Syöte do podhůří a poté zamíříte přes lesy, zamrzlá jezera a mokřady do severské tajgy se stromy obalenými sněhem. Než zamíříte zpět, vychutnáte si u ohně kávu nebo čaj. OSLAVA SILVESTRA v hotelu nedaleko srubů.

5. den: Před polednem odjezd do Oulu a odlet přes Helsinky do Prahy.

Poznámky
*ve srubech se slevou budou ubytovány pouze rodiny nebo skupina známých.
Minimální počet účastníků
8

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.