Vyhledávání zájezdu
Londýn a jižní Anglie: Londýn, Stonehenge, Salisbury, Portsmouth, Brighton, Windsor, Hampton Court - Velká Británie - Londýn

Londýn a jižní Anglie: Londýn, Stonehenge, Salisbury, Portsmouth, Brighton, Windsor, Hampton Court

Velká Británie » Londýn

, Hotel

FM


Londýn a jižní Anglie: Londýn, Stonehenge, Salisbury, Portsmouth, Brighton, Windsor, Hampton Court

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 2 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Londýn a jižní Anglie: Londýn, Stonehenge, Salisbury, Brighton, Windsor, Hampton Court
Kategorie hotelu: **
Popis
Odjezdy z celé ČR bez příplatku ! 6-denní zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě nadstandardní kvality služeb ! Zájezd do Velké Británie s bohatým programem v Londýně a také na jihu Anglie: uvidíte např. také: Stonehenge, Salisbury, Brighton, Windsor, Hampton Court.
Ubytování
hotel 2* - 3*, 2 - 4-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím dle výběru, 1-lůžkové pokoje za příplatek 2.990,- Kč
Doprava
Luxusní bus (wc, video-dvd, klima), odjezdy z celé ČR a bez příplatku !
Strava
Snídaně v ceně (káva, čaj, chléb, máslo, džem). 3 večeře možné za příplatek 990,- Kč
Zájezd zahrnuje
dopravu luxusním busem (wc, video-dvd, klima) včetně poplatku za Eurotunel nebo trajekt, 3 x nocleh se snídaní v hotelu 2-3* ve 2-4 lůžkových pokojích dle výběru, WC a sprchy na pokoji, 1-lůžkové pokoje za příplatek, pojištění CK, průvodce
Zájezd nezahrnuje
3 x večeře o 2-3 chodech dle hotelu (990 CZK), 1-lůžkový pokoj/os. (2990 CZK), komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny (140 CZK)
Program
Den 1
1. den:
V 7 hodin odjezd z Nového Boru, v 8 hodin z Liberce, v 9 hodin z Mladé Boleslavi, v 10 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Plzně od OC PLAZA v 11.30 hodin, ve 4.30 z Ostravy, v 6.00 z Olomouce, v 7.00 z Brna, v 8.15. z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem a Belgií do Francie a dále Eurotunelem nebo trajektem z Belgie nebo Francie do Anglie.
Den 2
2. den:
Ráno příjezd do Londýna, celodenní prohlídka Londýna s průvodcem /Big Ben, Westminster, Westminster Abbey, Buckinghamský palác , Picadilly, Picadilly Circus, Národní galerie, Trafalgar Square, Downing Street, Horse Guards /White Hall/. Večer ubytování a možnost večeře v hotelu nebo blízkém okolí. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Londýně !
Den 3
3. den:
Po snídani odjezd do Stonehenge, prohlídka prehistorického kamenného monumentu, dále prohlídka Salisbury s katedrálou, Brighton – lázeňské město na jižním pobřeží - prohlídka starého města s orientálním pavilónem, typickými anglickými hospodami /puby/ a také pobřeží s pláží a zábavním centrem na molu, večer příjezd na ubytování, možnost večeře, nocleh. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Londýně !
Den 4
4. den:
Snídaně, jihozápadní Anglie - Windsor - prohlídka/procházka historickým městem,prohlídka královského zámku - Windsor Castle/, dále prohlídka známého zámku Hampton Court s labyrintem, možnost večeře,nocleh. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Londýně !
Den 5
5. den:
Po snídani celodenní prohlídka Londýna s možností návštěvy panoptika Madame Tussaud: Hyde Park, Baker Street, Oxford Street, Katedrála Sv. Pavla, Tower, Tower Bridge, Greenwich, volno, nákupy. Večer odjezd z Londýna, Eurotunelem nebo trajektem do Francie a nebo Belgie, dále tranzit Belgií a Německem do ČR. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Londýně !
Den 6
6. den:
Pokračování tranzitu, ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR.

Doporučené kapesné: 50 -90 britských liber /cca 35 - 55 GBP na vstupy/ a drobné EURO na průjezdy Německem a Belgií - drobné poplatky na odpočivadlech.

V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !


Pouze doprava do Londýna oběma směry : 2.990,- Kč !, nebo další sedačka oběma směry : 2.990,- Kč ! /

Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu.

Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.