Vyhledávání zájezdu
Lodí do Šanghaje - Jižní Korea

Lodí do Šanghaje

Jižní Korea

, Hotel starstarstarLodí do Šanghaje

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:
Kategorie hotelu: ****
Popis
Vydejte se s námi na cestu luxusní lodí po třech největších civilizacích východní Asie. Vyplujeme z Hongkongu a postupně navštívíme tak trochu „jinou Čínu“ Taiwan, poté Japonsko a Filipíny, až dorazíme zpět do Číny, konkrétně do Šanghaje. Zde následuje rozšiřující poznávací pobyt s naším odborným českým průvodcem v největší a nejlidnatější metropoli Číny a výkladní skříni čínského ekonomického zázraku. V kosmopolitním velkoměstě, které snese srovnání s těmi největšími městy evropskými či americkými, si prohlédneme nejen moderní architekturu, ale nasajeme i atmosféru dob císařských a koloniálních. Necháme se též okouzlit starými zahradami nedalekého Suzhou a křivolakými uličkami „vodního“ městečka Zhouzhuang. A zkrátka nezůstanou určitě ani naše chuťové pohárky, které šanghajská kuchyně dokáže bohatě uspokojit svými typickými jídly založenými na sladkovodních či mořských produktech.
Poznámka:

Pokud máte zájem o jiný (vyšší) typ kajuty , než je rezervovaná 2lůžková vnější s oknem (kategorie CA – v lázeňské zóně), případně o letenku ve vyšší třídě , než je standardní ekonomická, kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář (na plavby@chinatours.cz ). Rádi Vám zpracujeme individuální řešení na míru – konečná cena závisí na ceníku a podmínkách lodní (resp. letecké) společnosti v době poptávky.
Upozornění:

Tento zájezd je vyjmut ze slevového systému CK China Tours.
Velikost skupiny:

10–18 účastníků
Služby za příplatek:

Pokud máte zájem o jiný (vyšší) typ kajuty , než je rezervovaná 2lůžková vnější s oknem (kategorie CA – v lázeňské zóně), případně o letenku ve vyšší třídě , než je standardní ekonomická, kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář (na plavby@chinatours.cz ). Rádi Vám zpracujeme individuální řešení na míru – konečná cena závisí na ceníku a podmínkách lodní (resp. letecké) společnosti v době poptávky.
Strava
polopenze, plná penze
Zájezd zahrnuje
POZNÁVACÍ ČÁST (služby před naloděním a po vylodění): letenka Praha–Hongkong / Šanghaj–Praha (ekonomická třída, vč. všech poplatků), mikrobusy či autobusy, 4x hotel **** se snídaní, 4x oběd/večeře (dle konkrétního programu), vstupy do památkových objektů dle programu, český odborný průvodce China Tours (bude k dispozici i na lodi po dobu plavby); PLAVBA NA LODI: 14x ubytování ve 2lůžkové vnější kajutě s oknem (kat. CA – v lázeňské zóně), 14x plná penze, mnohé další služby na lodích obvyklé (občerstvení během dne, kulturní a sportovní akce, relaxační a sportovní zařízení aj.), český odborný průvodce China Tours
Zájezd nezahrnuje
kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář (na plavby@chinatours.cz). Rádi Vám zpracujeme individuální řešení na míru – konečná cena závisí na ceníku a podmínkách lodní (resp. letecké) společnost, čínské vízum – 2200 Kč, povinný denní servisní poplatek vybíraný na lodi (asi 13 USD/os./den), než je rezervovaná 2lůžková vnější s oknem (kategorie CA – v lázeňské zóně), jednolůžkový pokoj (při poznávacím programu) – 7480 Kč, Pokud máte zájem o jiný (vyšší) typ kajuty, fakultativní výlety nabízené lodní společností v místě zastávek během plavby a další volitelné služby, než je standardní ekonomická, případně o letenku ve vyšší třídě
Program
Den 1
Praha – Hongkong : přílet, ubytování a případné základní seznámení s městem (dle času příletu).
Den 3
Nalodění a 15denní prémiová plavba na lodi Volendam po trase Hongkong – Filipíny (Manila) – Taiwan (Kaohsiung a Taipei) – Japonsko (Okinawa, Fukuoka a Nagasaki) – Šanghaj . ROZŠIŘUJÍCÍ POZNÁVACÍ PROGRAM:
Den 17
Šanghaj : v ranních hodinách vylodění, transfer z přístavu do města a ubytování v hotelu; procházka po nábřeží Bund u řeky Huangpu (Chuang-pchu) – centrum života smetánky 20. a 30. let 20. stol.; mizející stará čínská čtvrť okolo tradiční zahrady Yuyuan (Jü-jüan), chrám Městského boha – strážce města; šanghajský „Václavák“ – večerní obchodní třída Nanking s neony a obchody předních světových a čínských značek, končící obrovským Lidovým náměstím .
Den 18
Celodenní výlet do Zhouzhuangu (Čou-čuang): ráno přejezd mikrobusem do malebného „vodního městečka “ protkaného nesčetnými kanály – architektura dynastií Qing (Čching) a Ming, procházka uličkami s návštěvou některého z domů bohatých obchodníků, krátká projížďka na loďce po kanálech, buddhistický klášter Úplného štěstí rozkládající se na vodě .
Den 19
Celodenní prohlídka Šanghaje : projížďka nejrychlejším (magnetickým – fungujícím na principu magnetické levitace) vlakem na světě Maglev (431 km/h), supermoderní čtvrť Pudong (Pchu-tchung) – vyhlídka ze 492 m vysoké budovy SWFC (přezdívané „Otvírák“) či nově dostavěné 632 m ­vysoké Shanghai Tower; klášter Jadeitového Buddhy ; volno na nákupy a individuální procházky.
Den 20
Celodenní výlet do Suzhou (Su-čou): ráno přejezd rychlovlakem do města kdysi nazývaného „Benátky Východu“ se světoznámými zahradami čínských úředníků – nejrozsáhlejší zahrada Zhuozhengyuan (Čuo-čeng-jüan) neboli zahrada Pokorného služebníka , nejpodivuhodnější kamenná Lví zahrada a nejmenší a nejmalebnější zahrada Wangshiyuan (Wang-š'-jüan) neboli zahrada Mistra sítí ; návštěva dílny na výrobu hedvábí a návrat vlakem zpět do Šanghaje; ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet, přílet do ČR 21. den.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.