Vyhledávání zájezdu
Lodí do Japonska - Jižní Korea

Lodí do Japonska

Jižní Korea

, Hotel starstarstarstarLodí do Japonska

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Podnikněte luxusní okružní plavbu Východočínským mořem. Poplujeme kolem japonských ostrovů Honšú, Kjúšú a Šikoku – s vyloděním na několika místech – a zajedeme až do jihokorejského moderního města Pusan. Po návratu do přístavu Kóbe následuje rozšiřující poznávací pobyt s naším odborným českým průvodcem v kulturní perle Japonska – Kjótu, odkud uskutečníme několik poznávacích výletů. Projdeme se bambusovým lesem, starými svatyněmi a tradičními zahradami a necháme se ohromit a okouzlit starými japonskými hrady. Užijeme si ale také večerní kjótský život a mlsné jazýčky určitě uspokojí skvělá japonská kuchyně v autentickém prostředí. Poslední den věnujeme prohlídce fascinujícího velkoměsta Ósaky.
Poznámka:

Pokud máte zájem o jiný (vyšší) typ kajuty , než je rezervovaná 2lůžková vnější s oknem (kategorie OC), případně o letenku ve vyšší třídě , než je standardní ekonomická, kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář (na plavby@chinatours.cz ). Rádi Vám zpracujeme individuální řešení na míru – konečná cena závisí na ceníku a podmínkách lodní (resp. letecké) společnosti v době poptávky.
Upozornění:

Tento zájezd je vyjmut ze slevového systému CK China Tours.
Velikost skupiny:

10–18 účastníků
Služby za příplatek:

Pokud máte zájem o jiný (vyšší) typ kajuty , než je rezervovaná 2lůžková vnější s oknem (kategorie OC), případně o letenku ve vyšší třídě , než je standardní ekonomická, kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář (na plavby@chinatours.cz ). Rádi Vám zpracujeme individuální řešení na míru – konečná cena závisí na ceníku a podmínkách lodní (resp. letecké) společnosti v době poptávky.
Strava
polopenze, plná penze
Zájezd zahrnuje
POZNÁVACÍ ČÁST (služby před naloděním a po vylodění): letenka Praha–Ósaka–Praha (ekonomická třída, vč. všech poplatků), příměstské vlaky a šinkanseny, metro a taxi ve městech, 5x hotel **** se snídaní, 5x oběd/večeře (dle konkrétního programu), vstupy do památkových objektů dle programu, český odborný průvodce China Tours (bude k dispozici i na lodi po dobu plavby); PLAVBA NA LODI: 7x ubytování ve 2lůžkové vnější kajutě s oknem (kat. OC – okno s výhledem na moře), 7x plná penze, mnohé další služby na lodích obvyklé (občerstvení během dne, kulturní a sportovní akce, relaxační a sportovní zařízení aj.), český odborný průvodce China Tours
Zájezd nezahrnuje
než je rezervovaná 2lůžková vnější s oknem (kategorie OC), kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář (na plavby@chinatours.cz). Rádi Vám zpracujeme individuální řešení na míru – konečná cena závisí na ceníku a podmínkách lodní (resp. letecké) společnost, povinný denní servisní poplatek vybíraný na lodi (asi 13 USD/os./den), jednolůžkový pokoj (jen při poznávacím programu) – 16480 Kč, Pokud máte zájem o jiný (vyšší) typ kajuty, fakultativní výlety nabízené lodní společností v místě zastávek během plavby a další volitelné služby, než je standardní ekonomická, případně o letenku ve vyšší třídě
Program
Den 1
Praha – Kóbe : letecký přesun do Ósaky a přejezd do Kóbe – ubytování a případná prohlídka města (dle příletu).
Den 3
Kóbe – dopoledne prohlídka města ; odpoledne nalodění a 8 denní okružní prémiová plavba na lodi Diamond Princess kolem japonských ostrovů Honšú (Kóbe, Hirošima), Kjúšú (Beppu, Kagošima) a Šikoku (Kóči), do Jižní Koreje (Pusan) a zpět scénickým průlivem Kanmon do Kóbe. ROZŠIŘUJÍCÍ POZNÁVACÍ PROGRAM:
Den 10
Kóbe – Kjóto : brzy ráno vylodění v přístavním městě Kóbe, transfer na nádraží a přejezd do Kjóta – srdce japonské kultury; procházka nádherným hustým bambusovým lesem Arašijama s mnoha chrámy, historickým mostem a obchody s tradičními japonskými řemesly a uměním; procházka v atmosférické svatyni Fušimi Inari s nekonečnými řadami bran torii, světoznámé díky filmu Gejša.
Den 11
Kjóto : nejkrásnější památky císařského města – chrám Kjómizudera vysoko nad městem, symbol Kjóta Ginkakudži ( Stříbrný pavilon ), Kinkakudži ( Zlatý pavilon ), chramový komplex Zenrindži s krásným výhledem na město; večer fakultativně představení japonské tradiční kultury ve čtvrti Gion a večerní zábavní čtvrť Pontóčó.
Den 12
Kjóto – Nara : výlet vlakem do tradičního centra japonského buddhismu – velký bronzový Buddha v největší dřevěné stavbě na světě v chrámu Tódaidži , park plný krotkých srn; překrásná zenová zahrada Isuien , zastávka v nádherně zrekonstruovaném chrámu Fénixe v městečku Udži – místo proslavené též pěstováním slavného čaje.
Den 13
Kjóto – Himedži : dopoledne Nidžó – rozsáhlý zahradami obklopený "hrad" šógunů Tokugawa; odpoledne výlet šinkansenem do města Himedži – největší a nejkrásnější původně dochovaný japonský hrad nazývaný Bílá volavka, procházka přilehlými "tradičními" nově zbudovanými zahradami Kokoen.
Den 14
Kjóto – Ósaka – Praha: prohlídka fascinujícího velkoměsta – Umeda Sky Building , Ósacký hrad , čtvrť jídla a zábavy Namba s výstřední Amerika mura, procházka retročtvrtí Šinsekai , pohledy z mostů Ebisubaši ; transfer na ósacké letiště Kansai a večer odlet, přílet do ČR 15. den.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.