Vyhledávání zájezdu
Little Polynesian Resort - Cookovy ostrovy

Little Polynesian Resort

Cookovy ostrovy

Titikaveka, Hotel starstarstarstarstarLittle Polynesian Resort

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Rarotonga - transparent 22°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: LITTLE POLYNESIAN RESORT (jen pro dospělé)
Poloha
Luxusní komplex Little Polynesian Resort se nachází na jižním pobřeží ostrova na dlouhé bílé pláži Tikikaveka, která je lemována palmami. V okolí resortu se nachází několik menších místních obchodů. Vzdálenost od golfového hřiště 8 km.
Sport a zábava
půjčovna aut a skútrů, kánoe k dispozici zdarma, šnorchlování v laguně, potápění, rybaření a možnost výletů
Poznámka
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Cookovy ostrovy (Rarotonga) - Praha * transfer z/na letiště * 7,9,12 nocí ve vybraném typu pokoje se snídaní * uvítací koktejl * vybavení pro šnorchlování a pádlovací prkna * asistenční služby partnerské kanceláře v angličtině
Cena nezahrnuje
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
Vybavení hotelu
Zažijte ztělesnění polynéského luxusu s překrásnou pláží. Romantika tradiční polynéské architektury je přímo stvořena k pohodlí v těchto moderně zařízených obydlích. Tradiční akcenty jako jsou například ibišek, kokos a doškové střechy zde přímo zapadají do prostředí místního ráje. Hotel má k dispozici pouze 14 bungalovů, což zaručuje velmi klidné prostředí s maximálním soukromým. Klienti zde mohou využít služeb například místní recepce, restaurace, baru anebo bazénu.
Vybavení pokoje
Little Polynesian Resort nabízí dva typy ubytování. Over Beach Area bungalovy slibují nekonečný výhled na tyrkysové vody laguny s jemným a uklidňujícím zvukem vln, zatímco vůně tropických květů vyplňuje vzduch kolem Pia Tiare , neboli zahradních bungalovů. Plážové i zahradní bungalovy jsou vybaveny stropním ventilátorem, TV, minibarem, kuchyní s jídelním koutem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, koupelnou s WC, venkovní masážní vanou, sprchou a terasou.
Stravování
Stravování formou tropických snídaní servírovaných do pokoje s možností dokoupit večeře.
Pláž
Pláž se sněhově bílým pískem se nachází přímo u resortu.
Poznámka
Hotel nepovoluje děti mladší 15 let!

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...