Vyhledávání zájezdu
Lipsko, Panometr a Gondwanaland - Německo - Sasko

Lipsko, Panometr a Gondwanaland

Německo » Sasko

Lipsko,Lipsko, Panometr a Gondwanaland

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Lipsko, advent, Panometr a Gondwanaland
Katalog 1.den
1.den: odjezd z Prahy v 7 h (UL a po trase, svozy za 200 Kč z HK, Pa, po a za 400 Kč Br), cesta do Lipska. Gondwanaland vám umožní pocítit tropický deštný prales Afriky, Asie a Jižní Ameriky všemi smysly. Na zastřešené ploše o rozloze větší než dvě fotbalové hřiště uvidíte 40 exotických zvířecích druhů a okolo 500 různých stromů a rostlin a ve vulkanických jeskyních živé zkameněliny. Jsou k vidění šplhající kotulové, lenochodi, leguáni, varan komodský, tapír či tomistoma úzkohlavá apod. Pohybujete se po lávkách nad nimi a technika umožňuje průchod 100% množství UV-záření pro rostliny a zvířata. A tak i díky tomu vyrostl uprostřed Lipska skutečný deštný prales…a k tomu všemu ještě v prosinci milé adventní trhy v ulicích a na náměstích původně středověkého města LIPSKO, a možnost návštěvy Panometru - pohled na Velký bariérový útes (architekt Asisi), návrat do Prahy večerCK si vyhrazuje právo drobných úprav programu vzhledem k aktuální situaci.
Pojištění
Zájezd nezahrnuje komplexní pojištění. Doporučujeme komplexní pojištění u pojišťovny UNIQA (pojištění úrazové, léčebné v zahraničí, za náhradu škod a především pojištění na storno zájezdu ve výši 28 Kč/den (minimálně však 84 Kč) nebo pouze léčebné pojištění ve výši 20 Kč/den.
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, průvodce
Základní cena nezahrnuje
komplexní pojištění a vstupné (17+8 €, slevy pro děti)
Příplatky
84 Kč za komplexní pojištění

20 Kč za pojištění pouze léčebné
Doprava
klimatizovaným zájezdovým autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč), vybaveným DVD
úvodni popis PROV
Gondwanalad v Lipsku je tropický svět s přesnými napodobeninami tropických pralesů Afriky, Jižní Ameriky a Asie a exotickými zvířaty. Panometer Lipska - úžasná podívaná na panoráma, Velký bariérový útes. A v prosinci velké adventní trhy Lipska.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.