Vyhledávání zájezdu
Lily - Itálie - Friuli - Venezia Giulia - Lignano - Pineta

Lily

Itálie » Friuli - Venezia Giulia » Lignano » Pineta

Lignano - Pineta, RezidenceLily

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: rezidence Lily
Popis
Cena obsahuje:

7x ubytování v apartmánu

spotřeba vody, plynu a el. energie

závěrečný úklid (klient předává apartmán uklizený + nutno vynést odpadky, uklidit kuch. kout a ledničku)

česky mluvící asistent (zaměstnanec místní partnerské agentury)Cena neobsahuje:

placeno na místě: lze pronajmout na místě - ručníky (1 euro/os./noc/3 ručníky), lůžkoviny (1 euro/os./noc/povlečení na 1 lůžko nebo povlečení na manželské lůžko). Vratná kauce: 150 euro/ap. Skupiny platí na místě vratnou kauci ve výši 100 euro/os. Pobytová taxa placena na místě (výše taxy určena na místě). Závěrečný úklid je již zahrnut v ceně ubytování. Důležité je, aby klient zanechal apartmán v naprostém pořádku, tzn. vynést odpadkový koš, umýt nádobí, lednice vypnutá, odmražená a vymytá. V opačném případě může být odebrána část či celá kauce.

Poloha
cca 200 m od pláže
Popis
Popis

Lignano Pineta - apartmány Lily cca 200 m od pláže - dovolená u moře 2017 ItálieZ Prahy cca 720 kmApartmánový dům s 8 bytovými jednotkami cca 200 m od pláže. Nedaleko jsou obchody, supermarkety, bary, zmrzlinárny, pizzerie. V blízkosti je Park Hemingway o rozloze 40.000 m² zeleně - ideální místo k procházkám a dětským hrám. Dále v okolí najdeme olimpijský bazén, Acquasplash - vodní park, Gulliverlandia - tématický park, Luna Park Strabilia - zábavní park s atrakcemi. Objekt se nachází v klidné a zelené části Lignana, vhodný k dovolené plné odpočinku.Ubytování

Apartmánový dům s 8 bytovými jednotkami cca. 200 m od pláže. Nedaleko jsou obchody, supermarkety, bary, zmrzlinárny, pizzerie. V blízkosti je Park Hemingway o rozloze 40.000 m² zeleně- ideální místo k procházkám a dětským hrám. Dále v okolí najdeme olimpijský bazén, Acquasplash - vodní park, Gulliverlandia - tématický park, Luna Park Strabilia - zábavní park s atrakcemi. Objekt se nachází v klidné a zelené části Lignana, vhodný k dovolené plné odpočinku. Každá bytová jednotka má v dotaci TV, KLIMATIZACE, PRAČKA, trezor - použití zdarma, parkoviště ve společné a oplocené zahradě. Apartmán Typ C - zvýšené přízemí - obývací pokoj - jídelna, gauč, kuchyňský kout, terasa se stolkem a židlemi, jedna ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí, koupelna se sprchou, společná zahrada.

Pokoje
Apartmán typ C pro 6 osob

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...