Vyhledávání zájezdu
LEGEND GOLF & SAFARI RESORT - golf - Jihoafrická republika

LEGEND GOLF & SAFARI RESORT - golf

Jihoafrická republika

, Hotel starstarstarstarstarLEGEND GOLF & SAFARI RESORT - golf

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Poloha
Resort Legend Golf & Safari je zasazen v nádherné přírodě u přírodní rezervace Entabeni, které dominuje majestátní hora Hanglip.
Sport a zábava
Punc jedinečnosti dává tomuto resortu unikátní golfové hřiště Signature Golf Course, na jehož tvorbě se podílelo osmnáct světových golfových hvězd. Hřiště je nejdelší v Jihoafrické republice a pyšní se slavnou jamkou Extreme 19th. K jejímu odpališti ve výšce 400 metrů na hoře Hanglip se dá dostat pouze helikoptérou, green ve tvaru Afriky se nachází na úpatí hory. Resort disponuje ještě jedním desetijamkovým golfovým hřištěm, devět jamek vzdává hold slavným jamkám z jiných světových hřišť, desátá jamka je místní.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* 4x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s polopenzí

* 2x green fee na 18-ti jamkovém golfovém hřišti Legend "Signature" Golf Course

* 2x green fee na 10-ti jamkovém hřišti PAR 3 Tribute Course

* 2x safari "veká pětka"
Cena nezahrnuje
* leteckou přepravu Praha - Tambo - Praha (zajistíme Vám rádi na vyžádání)

* transfery (zajistíme Vám rádi na vyžádání)

* pojištění léčebných nákladů v zahraničí (zajistíme Vám rádi na vyžádání)
1.DEN
Transfer z letiště do resortu Zebula Golf Estate & Spa, ubytování v hotelu a 3-hodinové safari s průvodcem.
2.DEN
Snídaně v clubhousu, green fee na 18-ti jamkovém golfovém hřišti Zebula Golf, po hře hodinová projížďka na slonech.
3.DEN
Snídaně v clubhousu, transfer na golfové hřiště Elements Private Golf Reserve, green fee na 18-ti jamkovém hřišti a následně transfer zpět do hotelu Zebula Golf Estate & Spa.
4.DEN
Snídaně v clubhousu, focení s gepardy, odjezd na golfové hřiště Euphoria Golf Estate@ Hydro, green fee na 18-ti jamkovém hřišti a následně transfer do hotelu Legend Golf & Safari resort.
5.DEN
Safari s pozorováním velké pětky za východu slunce, snídaně v clubhousu, green fee na 18-ti jamkovém golfovém hřišti "Signature Course", po hře volné odpoledne v hotelu Legend Golf & Safari resort.
6.DEN
Snídaně v Clubhousu, green fee na 18-ti jamkovém hřišti "Signature Course", odpoledne Safari při západu slunce s pozorováním velké pětky. Ubytování v hotelu Legend Golf & Safari resort.
7.DEN
Snídaně v Clubhousu, green fee na 18-ti jamkovém hřišti Tribule Course, po golfu odjezd na letiště nebo do jiné lokality v Jihoafrické Republice.
Vybavení hotelu
Resort tvoří vstupní brána, obchody se suvenýry, restaurace, wellness centrum, botanická zahrada, několik kulturních vesnic. Během dne si zde můžete užívat safari s rangerem v rezeraci nebo navštívit Legend Wildlife Centre, které se zabývá mimo jiné chovem některých ohrožených druhů zvířat jako bílých lvů, sobolích antilop a gepardů.
Vybavení pokoje
Ubytování v malých luxusních soukromých domcích s moderním stylovým zařízením a překrásnými výhledy. Každý domek je vybaven koupelnou, televizí, telefonem, trezorem a klimatizací.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.