Vyhledávání zájezdu
LEDOVÁ KOUZLA ZIMNÍHO JAPONSKA - Japonsko

LEDOVÁ KOUZLA ZIMNÍHO JAPONSKA

Japonsko

, HotelLEDOVÁ KOUZLA ZIMNÍHO JAPONSKA

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Popis
Vydejte se do Japonska v tu nejméně očekávanou dobu - v chladném únoru. A to ještě na daleký sever, na ostrov Hokkaidó, jehož klima je ovlivněno nedalekou Sibiří. Nejslavnější zimní festivaly s obřími sochami vysekanými z ledu. Moderní Sapporo, historické Hakodate i vesnice „japonských indiánů“ Ainuů. Ochutnávky tradičních japonských pochoutek. Lyžujete rádi? Co to pro změnu zkusit v Japonsku? Koupání v termálech včetně těch v přírodě uprostřed ledu. Ikonické výjevy zmrzlých opic v horkých lázních… Japonsko jak ho pozná málokdo. Věřte, nebudete litovat!
Program
PROGRAM ZÁJEZDU:1.-2.den: Praha - Tokio - Sapporo.
Let do Tokia, přelet na Hokkaidó do metropole ostrova Sappora v době konání nejslavnějšího ledového festivalu na světě. Večerní procházka městem po hlavním bulváru Ódori s uměleckými díly - sochami vytvořenými z umrzlého sněhu.


3.den: Sapporo, Otaru.
Sapporo: vyhlídka z TV věže, exkurze v prvním mezi japonskými pivovary s ochutnávkou jeho nejlepších piv. Areál ZOH 1972: vyhlídka ze skokanského můstku, olympijské muzeum s trenažéry jízdy na bobech, lyžích i skoků z můstků. Večerní návštěva festivalu v malebném přístavním městečku Otaru: plynové lampy a nasvícené sochy ze sněhu v centru kolem kanálu.


4.-5.den: Sapporo - Asahikawa - Obihiro.
Přejezd do centra středního Hokkaido - Asahikawy: druhý nejvýznamnější zimní festival po Sapporu, s obřími sochami ze sněhu i z čirého ledu. Možnost návštěvy slavné a unikátní ZOO se zimní atrakcí - pochodem tučňáků. Exkurze v palírně sake. Přejezd na jihovýchod do Obihira.


6.-7.den: Šikaribecu-ko Kotan, N.P. Kuširo Šicugen, Tomamu Ski Resort.
Výlet k zamrzlému jezeru Šikaribecu v horském N.P. Daisecu. Vesnice z iglú včetně baru, možnost jedinečné koupele v jezeře ve vysekané díře s termálními prameny. Vřesovištní lázně Tokačigawa - jedny z nejoceňovanějších japonských termálů jak svou krásou, tak omlazujícími účinky vody. *Možnost celodenního výletu do jednoho z nejlepších lyžařských středisek Japonska pod horou Tomamu (1239 m) se skvělými podmínkami a infrastrukturou (celodenní/půldenní ski pas cca 1300/1100 Kč, půjčení lyží nebo skateboardu 1200 Kč, lyžařská výbava 750 Kč) - zájem o lyžování potvrďte již při přihlášce! Alternativně výlet do pacifického přístavu Kuširo a do mokřav N.P. Kuširo Šicugen s ideální možností pozorovat národní symbol země - japonské jeřáby tančó.


8.-9.den: Obihiro - Noboribecu - Hakodate.
Přejezd na jihozápad. Noboribecu - lázně s 11 různými léčivými prameny, procházka po Pekelném údolí s geotermálními jevy. „Brána Hokkaida“ Hakodate: lanovkou na vyhlídku nad městem, považovanou za jednu ze tří nejkrásnějších v Japonsku. Ruský pravoslavný chrám, rybí trhy s ochutnávkami neobvyklých lahůdek. Lázně Junokawa: možnost koupele v termálech. Jediné místo na Hokkaidu, kde lze pozorovat japonské sněžné opice (makak červenolící) koupat se v horké vodě.


10.-11.den: Hakodate - Tokio - Praha.
Let do Tokia a domů.Pozn.
Vzhledem k vytíženosti hotelů dlouhé měsíce předem, je nutné přihlásit se na zájezd s předstihem. Proto nabízíme pro přihlášené na zájezd 1022 do 31.5. 2018 slevu 3000 Kč. Daný program je podmíněn dobrou sjízdností silnic a železnic. V případě nepříznivých přírodních podmínek (sněhové bouře, závěje, sesuvy půdy, vulkanická aktivita aj.) může dojít ke změnám. Případný alternativní program dle dané situace.
Délka tras:
letadlem 22 000 km, vlaky a busy 2500 km
Počasí: vzduch -5 - +2 °C (v noci k -10 °C)


Nástupní místo:
Praha
Termín (1021): 7.2. - 17.2. 2018


cena v Kč: 69 590,-
Termín (1022): 6.2. - 16.2. 2019


cena v Kč: 69 990,-
V ceně je:
Doprava. Lanovka na vyhlídku nad Hakodate. Ubytování a snídaně. Český průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Tokia a přelety Tokio-Sapporo a Hakodate-Tokio včetně tax a poplatků, po trase vlaky, autobusy a MHD. Ubytování: tzv. business hotely (cca 2-3*) - 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím. 1-lůžkový pokoj za příplatek - 8900 Kč. Strava: Součástí ubytování jsou snídaně (na japonský způsob).

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.