Vyhledávání zájezdu
Lázně Bohdaneč - Léčebná lázeňská péče (7nocí) - Česká republika - Východní Čechy - Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč - Léčebná lázeňská péče (7nocí)

Česká republika » Východní Čechy » Lázně Bohdaneč

, HotelLázně Bohdaneč - Léčebná lázeňská péče (7nocí)

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Hotel Pavilon Veselý tvoří vstupní budovu do celého areálu, kterého je nedílnou součástí. S ostatními pavilony je propojen kolonádou.

Popis lázeňského domu: V pavilonu se nachází vstupní hala, ubytovací kancelář, recepce, kolonáda, kavárna/bar, tělocvična, stejně tak jako balneologická a ubytovací část (výtah).
Ubytování
Veselý
Pavilon nabízí 87 moderních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů v kategorii standard. Pokoje mají sprchu s toaletou, TV, telefon, internet a lednici. Postele jsou oddělené.

Veselý PLUS
Část pavilonu s vyšším standardem (pokoje řady CLARET a LAVENDER) zahrnuje 17 luxusních dvoulůžkových pokojů. V každém z nich na vás čeká manželská postel, sprcha s toaletou, župan, telefon, TV, internet a lednice. U ubytování v pokoji Veselý plus volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu ve vyhrazených hodinách pro veřejnost, dle volné kapacity a 1x volný vstup do finské a parní sauny a whirlpoolu v době pobytu klienta a dle volné kapacity wellness centra, župan k dispozici.
Pavilon je součástí celého propojeného komplexu budov, ve kterém se dále nachází nová Lázeňská kavárna, kosmetika, pedikúra, kadeřnictví, možnost úschovy kol.
Poloha
Lázně Bohdaneč:
Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Krásu malebné rovinaté krajiny dotváří jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy. Lázeňský komplex je zasazen do rozlehlého parku, který vyniká skvostnou zahradní úpravou. V parku roste přibližně sto druhů dřevin, jejichž stáří se pohybuje kolem osmdesáti let. Ubytování je nabízeno v několika pavilonech různých kategorií.
Do Pardubic se pohodlně dostanete pravidelnou trolejbusovou dopravou. Lázně jsou vyhledávaným místem nejen k léčbě, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku

Indikace: léčba pohybového aparátu s orientací na zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózu, vertebrogenní syndromy, Bechtěrevovu nemoc, léčba dlouhodobých potíží, předoperačních i pooperačních stavů a poúrazová rehabilitace, rehabilitace totálních endoprotéz.
Sport a zábava
Ve volných chvílích můžete navštívit zajímavý kulturní a vzdělávací program, který lázně pro své hosty připravují, zasportovat si, zaplavat si ve vyhřívaném bazénu, projet se po okolí na kole, zahrát si ping pong, pétanque, ruské kuželky, kroket, zahradní šachy, badminton, soft tenis, společenské hry, nebo jen tak posedět v některé z četných kavárniček.

Nedaleko lázní leží 18-ti jamkové golfové hřiště, westernový ranč pana Štusáka v Novinsku, písníky vhodné ke koupání i rybníky k rybaření.

Pravidelně organizujeme prohlídky města Pardubic s průvodcem a také historickou prohlídku lázní, vycházky po Gočárově okruhu, výlety a exkurze po blízkém okolí.

V areálu lázní sídlí městská knihovna a najdete zde také doplňkové služby našich externích dodavatelů - např. kadeřnictví, nehtové studio, kosmetiku a pedikúru.

Jste-li vyznavači pěší turistiky, rádi Vám zapůjčíme hole na Nordic Walking, případně se můžete připojit k naší pravidelné vycházce se zkušeným fyzioterapeutem.
Stravování
Plná penze
Doprava
Vlastní
Program
Léčebný program zahrnuje 14 procedur + lékařské vyšetření
1x vstupní lékařské vyšetření
1x aromatická koupel s bylinnou solí + suchý zábal
1x vířivá koupel + suchý zábal
2x klasická masáž částečná 15 min.
2x individuální rehabilitace
2x skupinová rehabilitace velká
2x skupinové cviční v bazénu
4x výběr z elektroléčby
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x plnou penzi a léčebný program.
Cena nezahrnuje
lázeňský poplatek ve výši 15,-Kč/os./noc

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.