Vyhledávání zájezdu
Lázně Bohdaneč - Hubneme s pohybem (7 nocí) - Česká republika - Východní Čechy - Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč - Hubneme s pohybem (7 nocí)

Česká republika » Východní Čechy » Lázně Bohdaneč

, HotelLázně Bohdaneč - Hubneme s pohybem (7 nocí)

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Hotel Pavilon Veselý tvoří vstupní budovu do celého areálu, kterého je nedílnou součástí. S ostatními pavilony je propojen kolonádou.

Popis lázeňského domu: V pavilonu se nachází vstupní hala, ubytovací kancelář, recepce, kolonáda, kavárna/bar, tělocvična, stejně tak jako balneologická a ubytovací část (výtah).
Ubytování
Ubytování je nabízeno v několika pavilonech různých kategorií.

Veselý
Pavilon nabízí 87 moderních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů v kategorii standard. Pokoje mají sprchu s toaletou, TV, telefon, internet a lednici. Postele jsou oddělené.

Veselý PLUS
Část pavilonu s vyšším standardem (pokoje řady CLARET a LAVENDER) zahrnuje 17 luxusních dvoulůžkových pokojů. V každém z nich na vás čeká manželská postel, sprcha s toaletou, župan, telefon, TV, internet a lednice. U ubytování v pokoji Veselý plus volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu ve vyhrazených hodinách pro veřejnost, dle volné kapacity a 1x volný vstup do finské a parní sauny a whirlpoolu v době pobytu klienta a dle volné kapacity wellness centra, župan k dispozici.
Pavilon je součástí celého propojeného komplexu budov, ve kterém se dále nachází nová Lázeňská kavárna, kosmetika, pedikúra, kadeřnictví, možnost úschovy kol.
Poloha
Lázně Bohdaneč:
Léčebné lázně Bohdaneč leží v nádherném prostředí polabské nížiny, vzdálené pouhých 8 km od Pardubic. Krásu malebné rovinaté krajiny dotváří jehličnaté a listnaté lesy, háje a středověké pozůstatky rozsáhlé rybniční soustavy. Lázeňský komplex je zasazen do rozlehlého parku, který vyniká skvostnou zahradní úpravou. V parku roste přibližně sto druhů dřevin, jejichž stáří se pohybuje kolem osmdesáti let. Ubytování je nabízeno v několika pavilonech různých kategorií.
Do Pardubic se pohodlně dostanete pravidelnou trolejbusovou dopravou. Lázně jsou vyhledávaným místem nejen k léčbě, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku

Indikace: léčba pohybového aparátu s orientací na zánětlivá revmatologická onemocnění, artrózu, vertebrogenní syndromy, Bechtěrevovu nemoc, léčba dlouhodobých potíží, předoperačních i pooperačních stavů a poúrazová rehabilitace, rehabilitace totálních endoprotéz.
Sport a zábava
Ve volných chvílích můžete navštívit zajímavý kulturní a vzdělávací program, který lázně pro své hosty připravují, zasportovat si, zaplavat si ve vyhřívaném bazénu, projet se po okolí na kole, zahrát si ping pong, pétanque, ruské kuželky, kroket, zahradní šachy, badminton, soft tenis, společenské hry, nebo jen tak posedět v některé z četných kavárniček.

Nedaleko lázní leží 18-ti jamkové golfové hřiště, westernový ranč pana Štusáka v Novinsku, písníky vhodné ke koupání i rybníky k rybaření.

Pravidelně organizujeme prohlídky města Pardubic s průvodcem a také historickou prohlídku lázní, vycházky po Gočárově okruhu, výlety a exkurze po blízkém okolí.

V areálu lázní sídlí městská knihovna a najdete zde také doplňkové služby našich externích dodavatelů - např. kadeřnictví, nehtové studio, kosmetiku a pedikúru.

Jste-li vyznavači pěší turistiky, rádi Vám zapůjčíme hole na Nordic Walking, případně se můžete připojit k naší pravidelné vycházce se zkušeným fyzioterapeutem.
Stravování
Plná penze redukovaná(sestavená ve spolupráci s nutriční terapeutkou)
Pobyt začíná obědem a končí snídaní
Doprava
Vlastní
Program
Léčebný program zahrnuje 15 procedur + lékařské vyšetření
1x vstupní lékařské vyšetření
1x výstupní lékařské vyšetření
1x konzultace s nutričním terapeutem
1x koupel s přísadou skořice
1x klasická masáž částečná
3x fit posilovna pod dohledem fyzioterapeuta
4x vstup do bazénu - rehabilitační plavání
1x Nordic Walking
2x skupinové cvičení, velká skupina
2x aquaerobic
1x aromatický zábal s mořskou řasou
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x plnou penzi a léčebný program
Cena nezahrnuje
Lázeňský poplatek ve výši 15 Kč na osobu a noc

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.