Vyhledávání zájezdu
Lázeňský hotel Jirásek - Česká republika - Západočeské lázně - Konstantinovy Lázně

Lázeňský hotel Jirásek

Česká republika » Západočeské lázně » Konstantinovy Lázně

, Hotel starstarstar



Lázeňský hotel Jirásek

Počet termínů:

69 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:



Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Lázeňský hotel Jirásek a penziony
Ubytování
Jedno - a dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, televizor, lednička, rádio a telefon.
Poloha
V lázeňské parkové části města.
Středisko
Konstantinovy Lázně
Vybavení
V LH Jirásek je restaurace s kavárnou, rehabilitační bazén, půjčovna jízdních kol, v salonku připojení na internet. Na léčebné procedury se z hotelu Jirásek i z penzionů dochází do LD Prusík (hlavní balneo provoz, léčebné procedury, solná jeskyně) nebo do Wellness centra Konstatntin (relaxační bazén, sauna, parní lázeň, spa terapie, Kneippův chodník, fitness centrum, klidová zóna a kavárna.
Stravování
Dle programu. Polopenze - snídaně švédský stůl, večeře výběrem ze 4 menu den předem. Obědy e možné dokoupit na místě. Na stravu se dochází z penzionu Palacký a Purkyně do LH Jirásek, z penzionu Mánes do LD Prusík.
Koupání
Relaxační bazén ve Wellness Centru Konstantin, městské koupaliště cca 500 m, přírodní koupaliště v bývalém lomu.
Nabídka programů
VÁNOČNÍ WELLNESS POBYT 4x ubytování s polopenzí, slavnostní štědrovečerní večeře s hudbou (čtyřchodové menu se specialitami české kuchyně) Program: 1x parafínový zábal na ruce, 1x aroma masáž částečná, 2x volný vstup do Wellness centra Konstantin na 90 min. SILVESTROVSKÝ WELLNESS POBYT 4x ubytování s polopenzí, slavnostní silvestrovský večer (bohaté občerstvení, živá hudba k tanci, novoroční přípitek, ohňostroj) Program: 1x parafínový zábal na ruce, 1x solná jeskyně, 1x částečná aroma masáž, 2x vstup do Wellness centra Konstantin na 90 min., novoroční vycházka, novoroční koncert. TÝDEN PRO SENIORY 7x ubytování s polopenzí Program: 1x konzultace s lázeňským lékařem, 1x laboratorní vyšetření, 1x vizita, 1x EKG, 1x uhličitá koupel, 1x klasická masáž, 1x podvodní masáž, 1x solná jeskyně Bonus: vycházka s průvodcem do turisticky atraktivního okolí Konstantinových Lázní, hudební večer, přednáška WELLNESS PRODLOUŽENÝ POBYT 3x ubytování s polopenzí Program: 2x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 90 min., 1x relaxační koupel, 1x smyslová masáž částečná se zábalem Bonus: Wellness terapie od pondělí do čtvrtka s 20% slevou WELLNESS VÍKENDOVÝ POBYT 2x ubytování s polopenzí Program: 2x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 90 min., 1x solná jeskyně, 1x smyslová masáž se zábalem LÁZNĚ NA ZKOUŠKU 2x ubytování s polopenzí Program: 1x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 90 min., 1x perličková koupel, 1x klasická masáž částečná, 1x solná jeskyně
Tipy pro správnou volbu
Ubytování v klidném a příjemném prostředí lázeňského parku Pěší turistika, cykloturistika, Nordic Walking Wellness Centrum Konstantin
Informace
Pobyty nejsou určeny dětem. Přítomnost psa je možná v penzionech za poplatek - úhrada na místě. Místní poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.