Vyhledávání zájezdu
Lázeňský dům Pax - Slovensko - Trenčianský kraj

Lázeňský dům Pax

Slovensko » Trenčianský kraj

, Dům starstarstarLázeňský dům Pax

Počet termínů:

402 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze, Plná penze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel PAX
Ubytování
Všechny pokoje mají vlastní příslušenství – WC, sprcha/vana, TV-sat, Wi-Fi připojení, rádio, telefon, chladnička. Apartmány mají vlastní příslušenství, ložnici oddělenou od obývací části, TV-sat, Wi-Fi připojení, rádio, telefon, chladnička, varná konvice, trezor, fén.
Poloha
Oblíbený zrekonstruovaný hotel PAX se nachází přímo v centru městečka, na pěší zóně, na dohled hotelu Krym. Díky své ideální poloze v blízkosti lázeňského parku a kulturní památky - historické odpočívárny Hammam, vytváří příjemnou atmosféru, která přináší hostům ideální podmínky pro léčbu a relaxaci.
Vybavení
Hotel má kapacitu 270 lůžek. K dispozici jedno a dvoulůžkové pokoje, komfortní apartmány, 3 bezbariérové pokoje. Recepce je otevřena nepřetržitě. V hotelu se nachází kosmetika, denní kavárna směnárna, sluneční terasa s panoramatickou kavárnou Pax Panorama s barem a lehátky, společenský a kongresový sál. Wi-Fi připojení zdarma, internet – pronájem zařízení 1 min / 0,04€. Před hotelem se rozkládá velký park. Hotel Pax je navíc propojen s lázeňským centrem Roman Spa SINA, kde se nachází bazén a kde se poskytují léčebné procedury. Najdete zde i lékařské ordinace. Některé procedury jsou hostům k dispozici přímo v hotelu. Koupací pláště k zapůjčení na recepci.
Stravování
Snídaně formou bufetu (vč. nápojů – ranní káva, čaj, kakao, studené nápoje), Obědy a večeře výběr z pěti jídel (2 masitá, vegetariánské jídlo a sladké jídlo, ovocný balíček) Možnost výběru z jídelního lístku za doplatek.
Nabídka programů
MINIRELAX - ubytování s polopenzí - 2 noci - lékařské prohlídky - vstupní konzultace s lékařem na požádání Procedury - 4 za pobyt Léčebné procedury: - 1 x termální koupel - 1 x koupel s přísadami - 1 x whirlpool - 1 x klasická masáž Při nástupu k pobytu obdrží host přesný rozpis načasovaných procedur. Volné vstupy v ceně: - venkovní bazén 60 min. denně Extra služby v ceně: - 1x denně vnitřní bazén (30 min.) - fitness RELAX - ubytování s polopenzí minimálně 4 nocí - lékařské prohlídky - vstupní konzultace s lékařem na požádání Procedury: 1 - 2 denně Balík procedur: - termální koupel - přísadová koupel - rašelinový zábal - uvolňující cvičení relax - plavání - masáž Při nástupu na pobyt obdrží host přesný rozpis načasovaných procedur. Poskytování procedur: denně kromě nedělí a státních svátků. Volné vstupy v ceně: - vstup do venkovního bazénu na 60 min./na každé 2 noci - volný vstup do fitness Extra služby v ceně: - 1 x whirlpool na každé 3 noci Dr. SENIOR - ubytování s plnou penzí minimálně 6 nocí - lékařské prohlídky - vstupní lékařské vyšetření Pokud z časových důvodů neabsolvujete prohlídku v den nástupu, přesune se na dopolední hodiny následujícího dne. Pokud nastoupíte v neděli, vstupní lékařské vyšetření absolvujete v následující pracovní den v dopoledních hodinách. - závěrečné lékařské vyšetření s výstupní zprávou při pobytu od 12 nocí - doporučujeme přinést s sebou stručné zhodnocení zdravotního stavu od Vašeho lékaře (není nutné) Procedury: 2 denně - max. 12 procedur během 6 nocí Výběr z následujících procedur: - termální koupel - perličková koupel - rašelinový zábal - masáž - oxygenoterapie - plavání Poskytování procedur: denně kromě neděl a státních svátků. Volné vstupy v ceně: - vstup do venkovního bazénu na 60 min./na každé 2 noci - volný vstup do fitness Dr. KLASIK - ubytování s plnou penzí - minimálně 6 nocí - lékařské prohlídky - vstupní lékařské vyšetření, výstupní lékařské vyšetření, závěrečná lékařská zpráva Pokud z časových důvodů neabsolvujete prohlídku v den nástupu, přesune se na dopolední hodiny následujícího dne. Pokud nastoupíte v neděli, vstupní lékařské vyšetření absolvujete v následující pracovní den v dopoledních hodinách. - závěrečné lékařské vyšetření s výstupní zprávou při pobytu od 6 přenocování - doporučujeme přinést s sebou stručné zhodnocení zdravotního stavu od Vašeho lékaře (není nutné) Procedury - individuálně sestavený léčebný program: 2 - 3 denně max. 18 procedur týdně (6 přenocování) Poskytování procedur: denně kromě neděl a státních svátků. Volné vstupy v ceně: - vstup do venkovního bazénu na 60 min. denně - volný vstup do fitness Extra služby v ceně: - 1x za 6 nocí whirlpool - 1x za 6 nocí vnitřní bazén (30 min.)
Informace
Parkování: V blízkosti hotelu , poplatek 2,-€/ den.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.