lázeňský dům Moravan, Česká republika, 17.10.2017, Plná penze
Číslo zájezdu: 121576853

lázeňský dům Moravan

Česká republika

Střední Morava - Teplice n. Beč., Hotellázeňský dům Moravan

Termín:

17.10.2017 - 21.10.2017
Další termíny

Strava:

Plná penze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

5 dní

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
5 160 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Teplice nad Bečvou - Lázeňský dům MORAVAN
Kategorie hotelu: ***
Poloha
jedny z nejstarších lázní na Moravě jsou u města Hranice na Moravě, 40 km východně od Olomouce, disponují unikátním přírodním léčivým zdrojem alkalické zemité kyselky. Hotel je položen v malebném údolí řeky Bečvy, v poklidné části lázní a uprostřed zeleně. Obec Teplice nad Bečvou leží na levém břehu řeky Bečvy v kopcovitém terénu s překrásným pohledem do kotliny v níž protéká řeka. Z obce je za pěkného počasí vidět panoráma Beskyd s Radhoštěm a Lysou horou, Hostýnské i Oderské vrchy. Nejstarší písemná zmínka o Teplicích nad Bečvou (do roku 1958 o Zbrašově, nyní místní část obce) pochází z roku 1328. Na části jejího katastrálního území leží Lázně Teplice nad Bečvou a evropsky známé Zbrašovské aragonitové jeskyně, jejichž vchod byl objeven přímo na území obce v roce 1912 bratry Chromými. Jeskyně byly zpřístupněny v roce 1926.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, kavárna, konferenční služby, sál, hotel. trezor, jídelna, venkovní terasa, úschovna a půjčovna kol, stolní tenis, kulečník, šachy, tělocvična, balneoprovoz, vnitřní vyhřívaný rehabilitační bazén, wellness centrum se saunovým světem, kosmetika, pedikúra, akceptace platebních karet, parkoviště (jen na objednání a za poplatek a vratnou kauci za parkovací kartu na místě).
Vybavení pokoje
1 a2lůžkové pokoje typu Standard plus, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), TV, uzamykatelná zásuvka, chladnička, WiFi (zdarma), zapůjčení županu. 2 bezbariérové pokoje.
Stravování
plná penze (snídaně - bufet, oběd a večeře - výběr ze 3 menu) nebo polopenze (podle výběru pobytu).
Indikace a léčba
INDIKACE: chronická ischemická choroba srdeční, vysoký krevní tlak, stavy po zánětech žil, kardiomyopatie, poruchy pohybového aparátu, ischemická choroba dolních končetin. Léčba: vodoléčba (uhličité koupele, přísadové uhličité koupele, vířivé lázně, podvodní masáže...), zábaly (lokální tepelné zábaly - rašelina, parafín, parafango, zábaly z bahna Mrtvého moře), masáže (klasické masáže částečné - celotělové, aromamasáže, relaxační, reflexní, lávovými kameny, masáž obličeje, Thajské masáže, ....), elektroléčba (iontoforéza, galvanizace, diatermie, solux, diadynamik, ultrazvuk...), oxygenoterapie, inhalace, VacuShape, solná jeskyně Saltika, procedura v poláriu Arktika. Skotský střik a suchý plynový bazén k dispozici v LS Janáček.
Sport a volný čas
Bowling - je přístupný pro lázeňské hosty i pro širokou veřejnost, rezervovat si jej můžete telefonicky v kavárně Janáček na tel. čísle 581 687 352. Cykloturistika - lázněmi prochází hustá a dobře značená síť několika významných a velice atraktivních cyklostezek určených pro začátečníky i pokročilejší sportovce. Jantarová stezka - 300 km Jantarové stezky prochází kromě Teplic nad Bečvou a Hranického krasu také oblastí Ostravska, Oderskými vrchy, Moravskou bránou, Hanou, Drahanskou vrchovinou, Moravským krasem, Brnem a končí ve vinařské oblasti Pálavě. Vybrané cyklotrasy: 1. Hranice - Olšovec - Partutovice - Střítež - Jindřichov - Nejdek - Bělotín - Polom - Heřmanice - Hranické Loučky - Špičky – Hranice, délka 42 km, zajímavosti na trase: • Humplíkův vodní mlýn: jedinečný obilný mlýn se zachovalým vnitřním vybavením ve Stříteži nad Ludinou • Polomské rybníky: soustava 5 rybníků v katastrech obcí Polom a Heřmanice 2. Teplice nad Bečvou - Zbrašov - U Antoníčka - Maleník - U Huberta - okolo Krásnice - Helfštýn - Týn - Lipník nad Bečvou - Týn (Pod lípou) - Týn točna - Dříně - Rybáře (lávka) - Hranice restaurace Na Střelnici - Hranice Sokolovna - Teplice nad Bečvou, délka 32 km, zajímavosti na trase: • Lipník nad Bečvou: městská památková restaurace • Hůrka: národní přírodní rezervace • Helfštýn: rozsáhlá hradní zřícenina známá pořádáním nejrůznějších akcí. Tenis - v areálu lázní se nachází tenisové kurty. Rezervace jsou přijímány na telefonním čísle 606 746 021 u správce tenisových kurtů. Provozní doba dle počasí: duben - srpen 9:00 - 21:30 hod., září - říjen 9:00 – 19:00 hod. Minigolf - minigolfové hřiště je umístěno v parku přímo naproti sanatoriu Bečva, na opačné straně řeky. Skládá se z osmnácti drah, u většiny se musí překonávat překážka. Každý hráč má jednu hůl a jeden či více míčů. Smyslem hry je dopravit míč do cílové jamky nejmenším možným počtem úderů. Každoročně hřiště slouží široké veřejnosti. Od 28. dubna do 15. října je v provozu denně za příznivého počasí od 9:00 – 19:00 hodin. Rezervace není nutná. Stolní tenis - k dispozici pouze pro lázeňské hosty v lázeňském sanatoriu Moravan. Pinpongové pálky i míčky si můžete zapůjčit v recepci lázeňského sanatoria Moravan. Kulečník - k dispozici pouze pro lázeňské hosty ve společenské místnosti lázeňského sanatoria Janáček nebo lázeňského sanatoria Moravan. Tágo a koule k zapůjčení na recepcích příslušných sanatorií. Bazény - rehabilitační bazén s protiproudem se nachází v sanatoriu Moravan, zcela nový bazén s parní saunou navštivte také v sanatoriu Janáček. Wellness centrum Moravan Solárium - se nachází v sanatoriu Janáček a je k dispozici pro lázeňské hosty a veřejnost. Fitnesscentrum Nordic Walking – trasy v okolí: Trasa A - hnědožluté značení, délka trasy 1923 m, celkové převýšení 27 m Trasa B - zelené značení, délka trasy 2987m, celkové převýšení 20 m Trasa C - modré značení, délka trasy 1923 m, celkové převýšení 70 m
Cena zahrnuje
2x, 3x, 4x nebo 7x ubytování se stravou (dle výběru pobytu).
Cena nezahrnuje
dopravu, místní poplatek (15,- Kč/os./den), komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK