Vyhledávání zájezdu
Lázeňský dům Kijev - Česká republika - Západočeské lázně - Františkovy Lázně

Lázeňský dům Kijev

Česká republika » Západočeské lázně » Františkovy Lázně

, Hotel starstarstarLázeňský dům Kijev

Počet termínů:

49 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Ubytování
Jedno- a dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC, TV, telefonem a lednicí, Wi- Fi.
Poloha
Lázeňský dům Kijev se nachází na lázeňské promenádě, v centru Františkových Lázní. Budova lázeňského domu pochází z roku 1792 a má dlouhou lázeňskou tradici.
Středisko
Františkovy Lázně
Vybavení
Lázeňský dům prošel v posledních letech rozsáhlou komplexní rekonstrukcí, čímž se výrazně zkvalitnila léčebná péče a zvýšil se komfort ubytovacích a stravovacích služeb. Veškeré procedury jsou v objektu. Kromě balneocentra na vysoké úrovni mohou hosté využít bazén, saunu, solárium, služby kadeřnice a pedikérky a solnou jeskyni. Lázeňský dům má výtah. K léčbě jsou využívány místní přírodní léčivé zdroje – uhličitá minerální voda, slatina a přírodní oxid uhličitý.
Stravování
Dle programu - snídaně bufet, obědy a večeře výběrem z 5 jídel.
Nabídka programů
POPRVÉ VE FRANTIŠKOVÝCH LÁZNÍCH 3 noci, polopenze program: vstupní lékařská prohlídka s vyhodnocením celkové anamnézy a monitorováním zdravotního stavu, 1x částečná aroma masáž, 1x koupel v přírodním zdroji nebo perličce, 1x malý rašelinový zábal, (případně aplikace oxidu uhličitého), 1x parafínový zábal na ruce, 1x pohybová aktivita ve skupině. POBYT NEJEN PRO SENIORY 6 nocí, polopenze program: vstupní lékařská prohlídka s vyhodnocením celkové anamnézy a monitorováním zdravotního stavu, 1x částečná aroma masáž, 1x koupel v přírodním zdroji nebo perličce, 1x malý rašelinový zábal, (případně aplikace oxidu uhličitého), 1x pohybová aktivita ve skupině, 1x léčebný skupinový tělocvik v bazénu, 1x reflexní masáž nebo částečná klasická masáž, 1x solná jeskyně, 1x koupel BEAUTY PROGRAM 3 noci, polopenze program: 1x částečná aroma masáž, 1x pohybová aktivita ve skupině, 1x léčebný skupinový tělocvik v bazénu, 1x rašelinový zábal nebo fangoparafín, 1x pleťová vyhlazující masáž obličeje, 1x přístrojové ošetření celulitidy (nohy hýždě), 1x přístrojové ošetření celulitidy (boky, břicho), 1x solná jestkyně nebo suchá podvodní masáž Medy Jet. BONUS u všech pobytů: zapůjčení horského kola nebo Nordic walking holí, zapůjčení županu na dobu pobytu, u párů navíc 1x privátní vstup do sauny. U Beauty programu navíc: využití fitness zařízení.
Informace
Příjezd: Vlak i bus – st. Františkovy Lázně a cca 10 minut pěšky. Parkování: v omezeném množství přímo v objektu, za poplatek - nutno objednat předem.
Upozornění
Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě. Nástup na pobyt od 12 hod., uvolnění pokojů do 9 hod. Stravování začíná večeří a končí snídaní.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.