Vyhledávání zájezdu
Lavanda - Chorvatsko - Istrie - Umag

Lavanda

Chorvatsko » Istrie » Umag

Savudrija, Vila starstarstarstarLavanda

Počet termínů:

104 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Umag - transparent 20°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Lavanda
Popis
Popis:
Báječná dovolená na Istrii! Ubytování v residenci Lavanda**** v klimatizovaných apartmánech, jen 200 m od pláže
8denní zájezd do Chorvatska, ubytování v residenci Lavanda
Moderně vybavené apartmány s klimatizací
Ubytování jen 200 m od pláže
K dispozici je bazén i parkoviště
Dobrá dostupnost z ČR
Letní dovolená na Istrii

Villa Lavanda se nachází v atraktivním místě Zambratija. Zambratija je malá vesnička, která leží mezi Umagem a Savudrijí. Umag je krásné přístavní městečko, které má velmi úrodnou půdu. Hlavní plodinou je vinná réva. V Umagu také najdete největší vinné sklepy na celé Istrii. V hlavní sezóně se na hlavním náměstí pořádají folklorní vystoupení, lidové slavnosti, koncerty, zábavní pořady a festivaly. Je tu mnoho příjemných kaváren, barů a restaurací. Savudrija je malé přímořské městečko na Istrii, 7 km severně od Umagu. Savudrija nabízí velké možností sportovních aktivit a rekreace jak na pobřeží (tenis, házená, stolní tenis, košíková, fotbal), tak i na moři.


Ubytování v residenci Lavanda****

Nově postavená residence se nachází v městečku Zambratija a vzdálená 5 km od centra města Umag. Nabízí ubytování v celkem 14 apartmánech. Po cestě z vily na pláž vede cesta kolem krásné olivové zahrady. Residence je vybavena bazénem, klimatizací, SAT/TV a parkovištěm, které je přímo před domem. Všechny apartmány jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, SAT/TV, mikrovlnkou, klimatizací a balkonem. Residence nabízí ubytování v následujících apartmánech:

Apt A4 je vybaven dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňským koutem, WiFi, balkonem.

Apt B6 je vybaven dvěmi dvoulůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyňským koutem, WiFi, balkonem. Apartmán se nachází ve třetím patře.

Apt D8 je vybaven čtyřmi dvoulůžkovými ložnicemi, obývacím pokojem, jídelnou, kuchyňským koutem, dvěmi soc. zařízeními a terasou. Apartmán se nachází v přízemí.


Stravování
Stravování je možné pouze vlastní
Residence je vzdálena od pláže 200 m

Přírodní skalnaté i oblázkové pláže jsou vzdálené cca 200 m od residence.


Sport a zábava

Vlastní bazén pouze pro hosty domu. V nedalekém letovisku Umag jsou tenisové kurty, hřiště na fotbal, basketbal, volejbal, minigolf, kuželky, kulečník, badminton, vodní sporty. Restaurace, kavárny, vinné sklípky, diskotéky.


Důležité informace
Doprava vlastní nebo autobusová
Check in 15.00 hod. a check out 10.00 hod.
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...