Vyhledávání zájezdu
Kuala Lumpur: Melia hotel 4* | Pulau Gemia: Gem Island Resort and Spa 3* - Malajsie

Kuala Lumpur: Melia hotel 4* | Pulau Gemia: Gem Island Resort and Spa 3*

Malajsie

, HotelKuala Lumpur: Melia hotel 4* | Pulau Gemia: Gem Island Resort and Spa 3*

Počet termínů:

40 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:

Dnes Počasí v Kuala Lumpur - transparent 30°C


Popis ubytování
Pulau Gemia je soukromý ostrov ležící 5km od východního pobřeží malajského poloostrova a jen 800m od sousedního ostrova Kapas. Na ostrově je pouze jeden resort, který tak skýtá soukromí a klid. Ostrov je skalnatý, porostlý bujnou vegetací s korálovým útesem okolo. Strana s bělostnou pláží a tyrkysovou vodou, kde stojí resort, je ideální pro šnorchlování. Z druhé strany ostrova je voda hluboká a s jinou faunou a je tudíž vhodná pro potápění. Přímo ze soukromé pláže tedy můžete pozorovat korály, mořské ježky a okurky, mořské sasanky, kraby, škeble a roztodivné druhy ryb. Ostrov je také želví rezervací a líhní. Vodní vily jsou propojené a zabudované do skály s uklidňujícím výhledem na moře, z balkonu můžete pozorovat východ a západ slunce. Stravování zajišťuje restaurace Samudra, která nabízí malajskou, čínskou i západní kuchyni, víno, pivo, džusy a místní ovoce. Masáž si můžete užít v místních Tusite Wellness Spa.
Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet.

2. den - Kuala Lumpur: Přílet do Kuala Lumpur, kde se na letišti setkáte s řidičem naší CK. Transfer do hotelu, ubytování.Hotel

3. den - Kuala Lumpur: Snídaně. Volný den na vlastní poznávání tohoto moderního města ležícího na soutoku řek Bombak a Klang. Doporučujeme navštívit královský palác, národní muzeum a národní monument na náměstí nezávislosti a budovu sultána Abdula Samada, zajímavá je také železniční stanice v maurském stylu. Nezapomenutelná bude panoramatická vyhlídka z 311m vysoké Menara KL Tower. Rozhodně se musíte vyfotit u ikony KL Petronas Towers, nejlépe večer, když jsou dvojčata nasvícená. Pod dvojčaty je nákupní centrum s food courtem, kde můžete ochutnat místní kuchyni.Hotel, snídaně

4. den - Kuala Lumpur / Kuala Terengannu /Pulau Gemia: Po snídani vás čeká transfer na letiště a přelet do Kuala Terengannu, odkud budete převezeni do přístavu a rychlou lodí přejedete na ostrov Gemia. Ubytování, nocleh.Hotel, snídaně

5. den - Gemia Island: Individuální volno na vaše aktivity, potápění, šnorchlování, procházky po ostrově, výlety lodí apod.

6. den - Gemia Island: Individuální volno na vaše aktivity, potápění, šnorchlování, procházky po ostrově, výlety lodí apod.

7. den - Gemia Island: Individuální volno na vaše aktivity, potápění, šnorchlování, procházky po ostrově, výlety lodí apod.

8. den - Gemia Island: Individuální volno na vaše aktivity, potápění, šnorchlování, procházky po ostrově, výlety lodí apod.

9. den - Gemia Island: Individuální volno na vaše aktivity, potápění, šnorchlování, procházky po ostrově, výlety lodí apod.

10. den - Gemia Island: Individuální volno na vaše aktivity, potápění, šnorchlování, procházky po ostrově, výlety lodí apod.

11. den - Gemia Island / Kuala Lumpur: Po snídani se opět nalodíte na loď do Kuala Terengannu a přeletíte zpět do Kuala Lumpur. Transfer do hotelu a zbytek dne máte volný na poslední nákupy před cestou domů.Hotel, snídaně

12. den: Po snídani check-out z hotelu a volný program do vašeho transferu na letiště. Odlet domů. Přílet.Snídaně

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.