Vyhledávání zájezdu
Krásy Zlatého trojúhelníku Indie - Indie

Krásy Zlatého trojúhelníku Indie

Indie

, Hotel starstarstarKrásy Zlatého trojúhelníku Indie

Počet termínů:

140 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:

Dnes Počasí v New Delhi - transparent 28°C


Popis zájezdu
Indie od cestovní kanceláře s historií !
■ Sleva za včasný nákup

Poznávací zájezd, 8 dní, 3* hotel, snídaně

Privátní zájezd s vlastním průvodcem CK.
Cenu garantujeme již při 2 osobách.

TRASA: Dillí / Agra / Jaipur / Dillí

* Možnost prodloužení pobytu o 1 den v palácovém městě Mandawa anebo v NP Ranthambore s tygřím safari.

Zájezd je určen pro ty z Vás, kteří chtějí poznat ty nejdůležitější památky severní Indie, zvláště úchvatný Zlatý trojúhelník (Dillí-Agra-Jaipur). Čeká Vás návštěva majestátní hrobky Tadž Mahalu, poznání rušného života obyvatel ve městě Dillí nebo návštěva města Jaipur, které je dlouho zavedeno na turistických trasách jako třetí vrchol „Zlatého trojúhelníku“.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Ubytování je zajištěno ve 3* hotelech ve dvoulůžkových pokojích.

Dillí: Gulnar | Jaipur: Hawa Mahal | Agra: Light House | Možnost ubytování ve 4* nebo 5* hotelech za příplatek. Prosím, kontaktujte CK.

Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet.

2. den - Dillí: Přílet do Dillí a následný transfer do Vašeho hotelu. Individuální volno na Vaše vlastní aktivity a odpočinek. Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den - Dillí: Po snídani vás čeká celodenní prohlídka Dillí s průvodcem. Začnete návštěvou Starého Dillí. Prohlídka největší mešity v Indii Jama Masjid, na jejíž náměstí se vejde až 25 tisíc lidí. Poté se projdete barevnými tržnicemi části Chandni Chowk, následně budete míjet Red Fort, pevnost, jejíž mohutné zdi z červeného pískovce s mnoha věžičkami a baštami ční nad širokým příkopem v severovýchodní části původního Šáhdžahánábádu. Prohlídka posvátného místa Raj Ghat, kde odpočívá Mahatma Gándhí. Odpoledne prohlídka Nového Dillí, kde spatříte například Qutub Minar, nejvyšší minaret v Indii. Projedete se kolem India Gate až k prezidentskému paláci a k indickému parlamentu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den - Dillí / Agra: Po snídani odjezd do města Agra (cca 4 hodiny). Město proslavené jedním z novodobých divů světa - hrobkou Tádž Mahal. Po poledni příjezd do Agry, ubytování v hotelu a krátké volno na odpočinek. Odpoledne návštěva úžasné Červené pevnosti s krásnými nádvořími, paláci a zahradami. Vaše další kroky budou směřovat k slavné hrobce Tádž Mahal, postavené císařem Shah Jahanem na památku své ženy Mumtaz Mahal. Večer individuální volno na vaše aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den - Agra / Fatehpur Sikri / Jaipur: Po snídani odjezd do Jaipuru (cca 6 hodiny). Cestou návštěva města Fatehpur Sikri (UNESCO), kde najdete skvěle zachované stavby mughalské architektury. Město je postaveno z jemného červeného pískovce zvaného Sikri sandstone, který hraje během dne růžovými až rudými odstíny. V odpoledních hodinách příjezd do Jaipuru, zvaného také jako Růžové město. Ubytování. Individuální volno na vlastní aktivity nebo odpočinek. Průvodce Vám rád poradí, která zajímavá místa je možné navštívit a kde strávit příjemný večer v Jaipuru. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.Fakultativně: Prodloužení pobytu o 1 den NP Ranthambore s tygřím safari. Národní park je jedním z posledních pásem souvislého zeleného porostu ve státě Rádžasthán. Nachází se zde několik jezer, u kterých se sluní krokodýli a kam se chodí napít i další zvířata. Kolem jezer jsou rozesety romantické altánky a chátrající rádžpútské paláce pokryté popínavými rostlinami. Plná penze v NP, ubytování.

6. den - Jaipur / Amber / Jaipur: Po snídani prohlídka mohutné pevnosti Amber ze 16. století, o které se tvrdí, že její dlouhé zdi jsou vidět i z vesmíru. Cestou zastávka u Paláce větru postaveného z růžového a červeného pískovce s více jak 950 okýnky. Odpoledne se vrátíte do Jaipuru, navštívíte Městský palác, který je obehnán vysokou zdí ve středu starého města a obklopen krásnými zahradami a nádvořími. Den zakončíte prohlídkou velmi zajímavé observatoř Jantar Mantar. Večer individuální volno, které můžete strávit návštěvou místních barevných tržišť s textiliemi. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den - Jaipur / Dillí: Po snídani individuální volno v Jaipuru k poslední prohlídce a nákupům suvenýrů. Odpoledne transfer do Dillí a odlet zpět domů. Snídaně.Fakultativně: Možnost prodloužení pobytu o 1 den v palácovém městě Mandawa ležící severně od Jaipuru. Městu se přezdívá "open art gallery" Rádžastánu díky svým architektonickým skvostům a hlavně mohutné pevnosti z 18. století. Prohlídka města s průvodcem, vstupy, ubytování v hotelu se snídaní.

8. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.