Vyhledávání zájezdu
Krásy zimního Laponska - romantická příroda Finska - Finsko

Krásy zimního Laponska - romantická příroda Finska

Finsko

,Krásy zimního Laponska - romantická příroda Finska

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky -

Počasí:Popis zájezdu

Pojďte a nechte se unášet fascinující krásou laponské přírody! Během vzrušující jízdy na sněžném skútru projedete lesy a rašeliništi, při jízdě na saních tažených psím spřežením můžete otevřít vaši mysl a vnímat jedinečné ticho a všeobjímající krásu zdejší přírody. A kde jinde máte možnost vyzkoušet si nocování v iglú či jízdu na saních tažených psím spřežením...

Mukavin terveisin!


Služby za příplatek:

Zapůjčení sněžnic cca 300 Kč/os/den.

Zapůjčení bežkařské výbavy cca 300 Kč/os/den.

Příplatek za skútr pro 1 osobu cca 1000 Kč/os.

Příplatek za jednolúžkový pokoj povinný – 3900 Kč/os.


Poznámka:

K řízení sněžného skútru je nutné mít platný řidičský průkaz.

Před safari na sněžném skútru se skládá jistina 600 € (kreditní karta nebo hotovost) jako spoluúčast odpovědnosti za škody způsobené a zaviněné klientem.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Program

1. den:

Letecky Praha – Kittilä, transfer do hotelu, ubytování a večeře.2. den:

Dvoudenní safari na sněžných skútrech – cesta povede zasněženou laponskou krajinou, kde se střídají neporušené lesy se zamrzlými jezery; cestou oběd u otevřeného ohně a možnost rybaření na ledu; k večeru příjezd do srubu, ubytování a večeře.

nebo

Polodenní safari na sněžném skútru, jízda laponskou krajinou včetně zastávek na vyhlídkových místech, návrat do hotelu a odpoledne relaxace, nebo možnost dalších fakultativních aktivit.3. den:

Snídaně ve srubu, pokračování v safari na sněžných skútrech; cestou oběd formou pikniku, návrat do hotelu; možnost sauny, relaxace a večeře.

nebo

Tradiční rybaření na zamrzlém jezeře, kde u vysekané díry v ledu a na sobích kožešinách budemem čekat na možný úlovek. Fakultativně výlet na sobí farmu, případně procházka do městečka Muonio a na most do sousedního Švédska.4. den:

Výlet za arktickými husky – místní husky průvodce vás seznámí se životem těchto psů v arktickém psím centru, kde má domov více než 500 tažných psů; naučíte se ovládat psí spřežení a takto vyškoleni se vydáte na 17 km husky safari; návrat do hotelu, odpoledne možnost fakultativních aktivit: výlet na sněžnicích či běžkách.5. den:

Letecky zpět do Prahy.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.