Vyhledávání zájezdu
Krásy nedotčené přírody Madagaskaru - Madagaskar

Krásy nedotčené přírody Madagaskaru

Madagaskar

, HotelKrásy nedotčené přírody Madagaskaru

Počet termínů:

56 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:

Dnes Počasí v Antananarivo - transparent 15°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: hotel
Kategorie hotelu: **+
Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 12 dní, 2*-3* hotely, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny!
Cenu garantujeme při min. počtu 2 osob

Zájezd Vám dokážeme prodloužit o pobyt na některé z madagaskarských pláží nebo připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny

TRASA: Antananarivo / Antsirabe / Ranomafana / Fianarantsoa / Ranohira / Tulear / Ifaty / Tulear / Antananarivo

Madagaskar
Madagaskar je ostrovní stát nacházející se v Indickém oceánu. Jedná se o čtvrtý největší ostrov na světě. Země s unikátním ekosystémem. Každého jistě nadchne místní fascinující příroda – lemuři, baobaby, rozkvetlé pobřeží. Díky těmto klenotům je Madagaskar vyhledávaným místem. Najdete zde kouzelné pláže, tyrkysové moře a zelené vrcholky tyčící se nad pobřežím.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Ubytování je zajištěno ve 2* - 3* hotelech ve dvoulůžkových pokojích. | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie
Program

1. den: Odlet na Madagaskar.

2. den: Antananarivo:

Přílet na mezinárodní letiště na Madagaskaru. Transfer do hotelu, ubytování.
Individuální volno na odpočinek a na vlastní aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den: Antananarivo / Antsirabe:
Po snídani odjezd do lemuřího parku, který se nachází 25 km od hlavního města Madagaskaru. Žije zde 9 druhů lemurů, kteří kolem Vás budou volně pobíhat a poskakovat. Po návštěvě lemuřího parku odjezd do Antsirabe. Panoramatická jízda přes hory a rýžová pole. Město Antsirabe se nazývá „Město vody“ hlavně díky velkému množství termálních pramenů a dvěma kráterovým jezerům, které se zde nachází. Návštěva místní rukodílny. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den: Antsirabe / Ranomafana:

Po snídani odjezd do Ranomafany. Po cestě zastávka v městečku Ambositra, kde navštívíte místní řemeslnou výrobu zabývající se dřevořezbou. Poté pokračování do města Ranomafana. Ubytování v hotelu. Večer na vás čeká noční procházka za pozorováním lemurů, a pokud budete mít štěstí, uvidíte i madagaskarské pumy. Poté návrat do hotelu, nocleh.Hotel, snídaně.

5. den: Ranomafana / Fianarantsoa:

Ráno návštěva 40 hektarů rozlehlého tropického deštného pralesa a národního parku Ranomafana, který je domovem mnoha druhům zvířat. Určitě zde uvidíte spoustu lemurů, chameleonů, žab, ptáků, nebudou chybět ani květiny, jako jsou například orchideje. Odpoledne odjezd do Fianarantsoy, hlavního města kmene Betsileů. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: Fianarantsoa / Ranohira:

Ráno odjezd do Ranohiry. Krátká zastávka v Ambalavao – hlavní obchodní centrum regionu Betsileo, které je známé díky lidovým tradicím, řemeslné výrobě a umění. Návštěva místní výroby vína a ochutnávka, poté návštěva „Antemoro Paper“, továrny na výrobu papíru. Poté odjezd z Ambalavaa, po 12 km zastávka na pozorování lemurů kata v jejich autentickém prostředí. Po příjezdu do Ranohiry, ubytování. Individuální volno. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den: Ranohira:

Po snídani nenáročný trek do Národního parku Isalo. Uvidíte místní pískovcové skály, kaňony, endemické druhy zvířat i rostlin (lemuři, aloe a další). V odpoledních hodinách návrat do hotelu, individuální volno k odpočinku. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

8. den: Ranohira / Tulear / Ifaty:

Po snídani odjezd do Tulearu. Panoramatická jízda přes madagaskarskou krajinu s baobaby, „mahafaly tombs“ a další. Po příjezdu do Tulearu návštěva krásné zahrady Arboretumu s endemickými druhy rostlin. Poté cesta jeepem do přímořského letoviska Ifaty, které je chráněné korálovým útesem. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

9. den: Ifaty:

Individuální volno k odpočinku na pláži. Možnost fakultativních aktivit nebo procházky po okolí. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

10. den: Ifaty / Tulear / Antananarivo:

Po snídani individuální volno. Poté transfer do Tulearu na letiště. Odlet zpět do hlavního města Antananarivo. Večer individuální volno v hlavním města Madagaskaru. Náš průvodce Vám rád poradí, jaká zajímavá místa navštívit nebo kde ochutnat typické madagaskarské pokrmy. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

11. den: Antananarivo:

Dopoledne prohlídka Ambohimanga (UNESCO) – královského paláce, který se nachází 21 km severně od města. Odpoledne návštěva místní řemeslné výroby a místních trhů, kde budete moci zakoupit poslední suvenýry. Večer transfer na letiště, odlet zpět domů.Snídaně.

12. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.