Vyhledávání zájezdu
Krásy jarních zahrad Saska a Lužice - Německo - Sasko

Krásy jarních zahrad Saska a Lužice

Německo » Sasko

, ProgramKrásy jarních zahrad Saska a Lužice

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Krásy jarních zahrad Saska a Lužice 2018
Ubytování
1x hotel* * *, 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím

V tomto hotelu převažují dvojlůžkové pokoje typu double s manželskou postelí, pokoje typu twin (2 oddělená lůžka) jsou hodně omezené. V případě doobsazení je nutné počítat s tím, že nebude možné zajistit pokoj s oddělenými postelemi.
Katalog 1.den
1.den: odjezd z Prahy ráno (MB, Lib), přejezd, malebná oblast Žitavských hor, JONSDORF, oblíbené klimatické lázně, městečko v krajině pískovcových skal, procházka na vyhlídku, GROßSCHÖNAU, muzeum tradiční výroby damašku a froté nebo zámek Neschwitz a krásné zámecké zahrady , dále zastávka ve vesnici NEUSALZA-SPREMBERG, návštěva malého místního skanzenu - muzea podstávkových domů, BUDYŠÍN (Bautzen), prohlídka města, šikmá věž, Petrský dóm, Kapitula, hradby, dále hrad Ortenburg s muzeem Lužických Srbů, město HOYERSWERDA, radnice, trhové náměstí s historickými měšťanskými domy, « srbskou kašnou » a « poštovním sloupem »
Katalog 2.den
2.den: průjezd krajinou Sprévského lesa – lužických Blat, CHOTĚBUZ (Cottbus), středisko Dolní Lužice a kulturní centrum Lužických Srbů, KROMLAU, zámecký park se spoustou druhů azalek a rododendronů, u zámku bude slavnost - zahradní veletrh a setkání řidičů historických aut, BAD MUSKAU, rozsáhlý krajinářský park knížete Pückler-Muskau – největší ve střední Evropě (UNESCO), NOCHTEN, unikátní Park bludných balvanů, návrat do Prahy do půlnociCK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí.
Pojištění
V ceně je zahrnuto povinné pojištění cestovních kanceláří proti úpadku.

Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění a pojištění na storno. Za příplatek lze u CK zprostředkovat komplexní pojištění do zahraničí od pojišťovny UNIQA (balíček obsahuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění na storno a pojištění odpovědnosti za škody).
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 1x hotel se snídaní, průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku
Základní cena nezahrnuje
pojištění, veškeré vstupné (25 €) a vše, co není uvedeno v odstavci "základní cena nezahrnuje".
Příplatky
600 CZK jednolůžkový pokoj

500 CZK 1x večeře

90 CZK komplexní pojištění
Doprava
klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVD
Stravování
snídaně, za příplatek lze objednat večeři
úvodni popis PROV
Jaro v Lužici - víkend s kulturou Lužických Srbů, krásnými a unikátními zahradami a procházkami v líbezné přírodě Žitavských hor.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.