Vyhledávání zájezdu
Krásy jarních zahrad Saska a Lužice - Německo - Sasko

Krásy jarních zahrad Saska a Lužice

Německo » Sasko

, ProgramKrásy jarních zahrad Saska a Lužice

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Ubytování
1x hotel* * *, 2 lůžkové pokoje s příslušenstvím

V tomto hotelu převažují dvojlůžkové pokoje typu double s manželskou postelí, pokoje typu twin (2 oddělená lůžka) jsou hodně omezené. V případě doobsazení je nutné počítat s tím, že nebude možné zajistit pokoj s oddělenými postelemi.
Katalog 1.den
1.den: odjezd z Prahy ráno (MB, Lib), přejezd, malebná oblast Žitavských hor, JONSDORF, oblíbené klimatické lázně, městečko v krajině pískovcových skal, procházka na vyhlídku, GROßSCHÖNAU, muzeum tradiční výroby damašku a froté nebo zámek Neschwitz a krásné zámecké zahrady , dále zastávka ve vesnici NEUSALZA-SPREMBERG, návštěva malého místního skanzenu - muzea podstávkových domů, BUDYŠÍN (Bautzen), prohlídka města, šikmá věž, Petrský dóm, Kapitula, hradby, dále hrad Ortenburg s muzeem Lužických Srbů, město HOYERSWERDA, radnice, trhové náměstí s historickými měšťanskými domy, « srbskou kašnou » a « poštovním sloupem »
Katalog 2.den
2.den: průjezd krajinou Sprévského lesa – lužických Blat, CHOTĚBUZ (Cottbus), středisko Dolní Lužice a kulturní centrum Lužických Srbů, KROMLAU, zámecký park se spoustou druhů azalek a rododendronů, u zámku bude slavnost - zahradní veletrh a setkání řidičů historických aut, BAD MUSKAU, rozsáhlý krajinářský park knížete Pückler-Muskau – největší ve střední Evropě (UNESCO), NOCHTEN, unikátní Park bludných balvanů, návrat do Prahy do půlnociCK si vyhrazuje právo úpravy programu podle počasí.
Pojištění
zájezd zahrnuje povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona 159/99 sb.

Cena zájezdu nezahrnuje léčebné pojištění. CK nabízí svým zákazníkům komplexní pojištění za příplatek. Jedná se o komplexní pojištění pojišťovny UNIQA, které zahrnuje balíček služeb obsahující: úrazové pojištění, pojištění storna, pojištění odpovědnosti za škodu, pojištění léčebných výloh v zahraničí a pojištění zavazadel.

Číslo poj. smlouvy: 1360500328 tarif K5; kontakt na Europ Assistance: +420 296 333696

• pojištění léčebných výloh v zahraničí pojišťuje vzniklé náklady na léky, ošetření a hospitalizaci až do výše 5.000.000 Kč a pojištění asistenčních služeb do výše 5.000.000 Kč

• pojištění stornopoplatků souvisejících se zrušením cesty ze zdravotních důvodů: plnění maximálně do výše 80 % ze stornopoplatku, nejvýše však 15.000 Kč

• úrazové poj.: plnění za trvalé následky úrazu (max. 300.000 Kč), úmrtí (max. 150.000 Kč)

• poj. odpovědnosti za škodu při cestě do zahraničí: škoda na zdraví a věci 1.000.000 Kč

• pojištění zavazadel (při překonání překážky) do výše 10.000 Kč
Základní cena zahrnuje
dopravu autobusem, 1x hotel se snídaní, průvodce, povinné pojištění CK proti úpadku
Základní cena nezahrnuje
pojištění, veškeré vstupné (25 €) a vše, co není uvedeno v odstavci "základní cena nezahrnuje".
Příplatky
600 CZK jednolůžkový pokoj

500 CZK 1x večeře

90 CZK komplexní pojištění
Doprava
klimatizovaným autobusem s možností občerstvení (teplé i studené nápoje za Kč) a DVD
Stravování
snídaně, za příplatek lze objednat večeři
úvodni popis PROV
Jaro v Lužici - víkend s kulturou Lužických Srbů, krásnými a unikátními zahradami a procházkami v líbezné přírodě Žitavských hor.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.