Vyhledávání zájezdu
Královská Kambodža - Kambodža

Královská Kambodža

Kambodža

, Hotel starstarstarKrálovská Kambodža

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Poznávací
Stravování
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
1. den
Odlet Praha – Phnom Penh
Přelet z Prahy do Phnom Penh podle mezinárodních letenek.

2. den
Phnom Penh
Po příletu do města Phnom Penh Vás přivítá místní průvodce a doveze Vás do hotelu. Odpoledne si užijeme krátkou procházku po městě.

3. den
Phnom Penh
Po snídani se vydáme na prohlídku města Phnom Penh a navštívíme Památník vítězství, Národní muzeum, Královský palác a Stříbrnou pagodu, která je součástí paláce. Naše další zastávka bude v chrámu Wat Phnom, odkud si můžete užít cestu během západu slunce po ulicích Phnom Penh, které jsou lemovány stromy. Odpoledne pak navštívíme oblast Choeung Ek, kde se nachází masové hroby obětí Rudých Khmérů a Muzeum genocidy.

4. den
Siem Reap – Angkor Wat
Ráno se vydáme letadlem do města Siem Reap, které je domovem slavného chrámového komplexu Angkor Wat. Po příletu do Siem Reapu Vás vyzvedne průdovce a zaveze do vašeho hotelu. Odpoledne navštívíme dřívější oblasti Angkoru Rulous s chrámy Preah Ko, Bakong a Lolei. Západ slunce budeme moci pozorovat z místní hory Phnom Bakheng.

5. den
Angkor Wat
Dnes se vydáme na prohlídku matky všech chrámu, samotného Angkor Wat. Postaven byl ve 12. století králem Suryavarman II. a jedná se o nejznámější chrám oblasti. Odpoledne pak poznáme další známý chrám Angkor Thom, postavený králem Jayavarman VII. během okupace Chamů v letech 1177 až 1181, kdy se nový král rozhodl postavit nedobytnou pevnost v samém srdci království. Navštívíme Terasy malomocného krále, Terasy slonů a chrámy Baphuon a Bayon.

6. den
Hora Kulen
Po snídani v hotelu se vydáme na venkov a na horu Kulen, z kamenů této hory byly postaveny chrámy v Angkoru. S krásnými scenériemi nás auto vyveze na samý vrcholek hory, odkud je krásný výhled. Projedeme se i k blízkým vodopádům, kde se můžete vykoupat. Noc strávíme v Siem Reapu.

7. den
Hora Phnom Bakheng
Brzo ráno se vydáme na horu Phom Bakheng, ze které budete mít výhled na celý Angkor Wat při východu slunce. Poté se vrátíme zpět do hotelu na snídani a po ní se vydáme na projížďku lodí po jezeře Tonie Sap, které je jedním z největších v Asii. Oběd budeme mít v lokální restauraci. Odpoledne prohlídka Preah Khan, postaveného králem Jayavarman VI.

8. den
Siem Reap – Phnom Penh – Praha
Přelet do Prahy podle mezinárodních letenek.

9. den
Praha
Přílet do Prahy. Konec programu.
Cena zahrnuje
mezinárodní letenku
transporty podle itineráře
ubytování ve 3* hotelech
anglicky mluvící průvodce
strava podle itineráře
vstupy do památek podle itineráře
Cena nezahrnuje
osobní pojištění
spropitné
stravování neuvedené v programu
turistické víza

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.