Vyhledávání zájezdu
Kostarikou a Panamou, vlastním autem - Kostarika

Kostarikou a Panamou, vlastním autem

Kostarika

, Hotel starstarKostarikou a Panamou, vlastním autem

Počet termínů:

216 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kostarikou a Panamou vlastním autem
Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 8 dní, 2* hotel, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním zapůjčený autem!
Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

Možnost prodloužit o pobyt u moře. Prosím, kontaktujte CK.

TRASA: San José / NP Manuel Antonio / Hacienda Barú / Palmar / Paso Real / San Vito / Las Cruces / David (Panama) / Boquete / kávové plantáže / park La Amistad / Golfito / Palmar Sur / San Isidro / farma Quetzals / San José

Kostarika je perlou střední Ameriky. Pokud hledáte klid a dobrodružství v nádherné přírodě, je pro Vás Kostarika přímo stvořená. Nenachází se zde mnoho kulturních památek, za to Vás zcela jistě ohromí místní nespoutaná příroda. Uvidíte zde vulkány Poás a Irazú, národní parky La Amistad nebo Tortuguero či pláž Playa del Coco. Nachází se zde i krásná jezera, divoké řeky a úchvatné vodopády a jeskyně. Za prohlídku stojí i kávové a banánové plantáže.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: San José:

Odlet. Přílet do San José, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Ubytování a nocleh.Hotel.

2. den: San José / NP Manuel Antonio:

Po snídani zapůjčení automobilu. Odjezd do letoviska Manuel Antonio. Cestou možnost procházky deštným pralese nebo relaxace na písčitých pláží u Pacifického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

3. den: Hacienda Barú / Palmar / Golfito Area:

Po snídani odjezd podél pobřeží k Haciendě Barú. Návštěva přírodní rezervace. Procházkou deštným pralesem dojdete až k plážím. Odjezd přes Palmar Sur až do Golfito Area. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den: Piedras Blancas National Park - Pas Canoas - Boquete:
Návštěva národního parku Piedras Blancas, kde se nachází mnoho vzácných druhů zvířat a rostlin, z nichž velké množství je endemických. Poté odjezd do města Paso Canoas, kde přejedete hranice s Panamou. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den: Boquete / Coffee Tour / Botanical Organic Garden:

Po snídani si můžete prohlédnout městečko Boquete, kde jsou rozlehlé kávové plantáže. Je to skvělé místo na pozorování ptactva. Odpoledne se zúčastníte prohlídky, kde se dozvíte informace o pěstování a výrobě kávy vč. ochutnávky. Návštěva květinové zahrady. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: La Amistad / Sierpe:

Odjezd na západní stranu vulkánu Barú, kde se nachází národní park, který je na seznamu světového dědictví UNESCO. Po prohlídce budete pokračovat do Paso Canoas - hraničního města s Kostarikou a dále do městečka Sierpe. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den: Palmar Sur / Finca Seis / farma Quetzals / San José:

Brzy ráno odjezd do Palmar Sur - návštěva parku. Pokračovat budete do Finca Sies, kde můžete navštívit archeologické naleziště, které je na seznamu UNESCO (v pondělí zavřeno). Ze San Isidra budete stoupat do pohoří Talamanca Mountain Range. Po návštěvě městečka La Lucha budete pokračovat prohlídkou Mirador de Quetzales - jedné z nejbohatších biologických zon. Návrat do San José, kde vrátíte auto. Vlastní transfer na letiště a odlet domů.

8. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.