Vyhledávání zájezdu
Kostarika . jižní okruh - Kostarika

Kostarika . jižní okruh

Kostarika

,Kostarika . jižní okruh

Počet termínů:

5 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: KOSTARIKA: JIŽNÍ OKRUH - 8 NOCÍ / 9 DNÍ
Popis
JIŽNÍ OKRUH 9 DNÍ / 8 NOCÍ - AUTOMOBILEM KOSTARIKOU PROGRAM NA MÍRU – BEZ PRŮVODCE, ŘIDIČE = ubytování a auto je zajištěno předem, řídíte sami a jedete dle svých zájmů… SAN JOSÉ – CERRO DE LA MUERTE – SAN GERARDO DE DOTA – GOLFITO – GOLFO DULCE LODGE – GOLFITO – CORTÉS – DOMINICAL – QUEPOS / MANUEL ANTONIO
Stravování
Snídaně, 2x večeře.
Program
1. DEN: PŘÍLET – SAN JOSÉ Přílet do San José, uvítání místním zástupcem a transfer do hotelu. Volno, ve zbytku dne procházka městem San José. 2. DEN: SAN JOSÉ – CERRO DE LA MUERTE – SAN GERARDO DE DOTA Po snídani převzetí auta, odjezd do Cartaga, původního hlavního města země, prohlídka Basiliky. Dále po panamerické dálnici do San Gerado de Dota, ubytování. Vesnice je v nadmořské výšce 2 000 m uprostřed pralesa, který je nejlepším místem k pozorování posvátného ptáčka quetzal. Nocleh v hotelu. 3. DEN: SAN GERARDO DE DOTA – GOLFITO – ESQUINAS RAINFOREST LODGE Po snídani odjezd do Golfito. Cesta horami, průjezd nejvýše položeným průsmykem Cerro de la Muerte ve výšce 3.400 m do centra oblasti San Isidro del General, a konečně nížinnými ananasovými plantážemi do Golfita, odtud lodní transfer přes lagunu do Esquinas Rainforest Lodge. Hotel je postavený uprostřed džungle na kamenité pláži. Večeře, nocleh v hotelu. 4. DEN: ESQUINAS RAINFOREST LODGE Snídaně. Možnost lodního výletu po Rio Esquinas nebo pěší túry do pralesa s mangovníky, pozorování ptáků, návštěva místní botanické zahrady. Večeře, nocleh. 5. DEN: ESQUINAS RAINFOREST LODGE – GOLFITO – CORTÉS – DOMINICAL Po snídani odjezd trajektem zpět přes záliv, dále do Palmar Norte a Cortés, kde začíná cesta podél tichomořského pobřeží se spoustou malých, skrytých pláží. Večer příjezd do Dominical, ubytování. Nocleh v hotelu. 6. DEN: DOMINICAL – QUEPOS / MANUEL ANTONIO Po snídani možnost jízdy na koni k vodopádům nebo výlet do džungle. Odpoledne odjezd severně do Quepos, kde je ubytování v hotelu v blízkosti rezervace, kde je možno pozorovat ptáky a divoká zvířata. Nocleh v hotelu. 7. DEN: QUEPOS / MANUEL ANTONIO NP Snídaně. Možnost návštěvy národního parku Manuel Antonio se spoustou stezek džunglí, kde lze vidět ptáky a zvířata, včetně chráněných opic Mono tití. Nocleh v hotelu. 8. DEN: QUEPOS / MANUEL ANTONIO – SAN JOSÉ Po snídani odjezd zpět do San José; večer vrácení auta v recepci hotelu a nocleh. 9. DEN: SAN JOSÉ - ODLET Transfer na letiště, odlet zpět do ČR. Možnost prodloužení pobytu v hotelu na pacifickém nebo karibském pobřeží.
Doprava
Letenka Praha – Kostarika – Praha (2 přestupy, let přes USA). Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace! Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.
Poznámka
NA VYŽÁDÁNÍ sdělíme cenu v dalších typech pokojů, dětské ceny, ceny většího auta apod.; možné výlety nebo jinou variantu okruhu. Nelze v termínech: 08.04.-17.04.2017.
V ceně
- letenka Praha – Kostarika – Praha vč. letištních tax - uvítání na letišti, předání dokumentů k pobytu - telefonickou asistenci během pobytu - transfer letiště – hotel - letiště - půjčení auta na 7 dní – vyzvednutí a vrácení v hotelu – auto kategorie „SUV Economy“ (Jimny nebo podobné), vč. komplexního pojištění s nulovou spoluúčastí, GPS - 8x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji - 8x snídaně, 2x večeře - místní hotelové taxy
Příplatky
Neuvedené služby, spropitné, osobní výdaje Cestovní pojištění: Cestovní pojištění.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.