Vyhledávání zájezdu
Komplex Kastanija - Chorvatsko - Istrie - Novigrad

Komplex Kastanija

Chorvatsko » Istrie » Novigrad

, Kemp starstarstarKomplex Kastanija

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Novigrad - transparent 25°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Mobilní domky Kastanija
Ubytování
klimatizované mobilní domky - typ 1/4+2 MH - cca 32 m2 - dvě 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá s oddělenými lůžky), denní místnost s rozkládacím gaučem, typ 1/6+2 MH - cca 34 m2 - tři 2lůžkové ložnice (jedna s manželskou postelí, ostatní dvě s odděle­nými lůžky), denní místnost s rozkládacím gaučem, vždy vybavený kuchyň. kout, 2 koupelny, TV, terasa se zahradním nábytkem.
Poloha
kemp Kastanija se nachází cca 3 km severně od centra města Novigrad.
Stravování
vlastní.
Pláž
oblázková, betonová plata, cca 250 m, sprchy na pláži.
Doplňující informace
pobytová taxa cca 1 EUR/os./den - platba na místě. Povinný doplatek za závěrečný úklid - 30 EUR/domek/pobyt - platba na místě. Vratná kauce - 100 EUR/domek - platba na místě. V ceně nejsou zahrnuty lůžkoviny a ručníky - možnost zapůjčení na místě za poplatek - lůžkoviny: dvoulůžko 15 EUR, jednolůžko - 10 EUR, ručníky: 4 EUR. Nárok na ubytování vzniká po 16 hodině. Speciální nabídka - ZDARMA - 1 vstup na 2 hodiny do Wellness zóny (sauna a jacuzzi) v termínu od 19. 5. - 23. 6. s minimálním počtem 5 nocí a 8. 9. - 29. 9. s minimálním počtem 3 nocí
Slevy
Osoba na přistýlce - ZDARMA.
Zvláštní slevy
v termínech do 7.7. a od 8.9. vám bude poskytnuta při pobytu na 21 nocí - sleva 30 %, na 14 nocí - sleva 20 %, na 6 nocí - sleva 15 %, na 5 nocí - sleva 20 %. V termínu pobytu 1.9.-8.9. vám bude poskytnuta při pobytu na 7 nocí sleva 15 %. V termínu pobytu 9.6.-23.6. vám bude poskytnuta mimořádná sleva 25 % . Slevy nelze kombinovat, ani sčítat se slevou za včasný nákup.
Vybavení a služby
v areálu - restaurace, bar, obchod.
Sport a zábava
venkovní bazén, dětské hřiště, animace, Wellness zóna - sauna, whirpool, masáže, tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal - vzdálené cca 1 km od kempu, vodní sporty dle místní nabídky.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...