Vyhledávání zájezdu
Kombinace Occidental Panama City a Riu Playa Blanca - Panama

Kombinace Occidental Panama City a Riu Playa Blanca

Panama

Panama, HotelKombinace Occidental Panama City a Riu Playa Blanca

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Informace o hotelu

Kombinace pobytového zájezdu na pláži v oblasti Playa Blanca a v hotelovém komplexu Occidental Panama City je jedinečnou možností poznat dění ruchu fantastického města Panama City. To je vyhlášené tím, že se skládá ze 3 měst, kdy se snoubí historické památky s moderním velkoměstem a odpočinkem na pláži. První den vás čeká přílet do Panamy a transfer do hotelu Occidental Panama City, kde strávíte 2 noci. Poté následuje transfer do hotelu RIU Playa Blanca, kde strávíte zbytek pobytu.

Occidental Panama City ****
Komplex leží v těsné blízkosti Multicentra Panama a Multiplaza Pacific Mall. Svým moderním, minimalistickým a funkčním zařízením poskytuje ideální podmínky jak pro volný čas, tak pro poznávání rušného města. Těšit se můžete také na luxusní restauraci s mezinárodní kuchyní i inovativní restauraci Umai Sushi & Lounge.

RIU Playa Blanca *****
Hotelový komplex nabízí služby All Inclusie a bohaté animační programy. Písečná pláž ležící u komplexu přímo vybízí k vodním radovánkám. Bohaté celodenní animační programy a široká škála sportovních a zábavních aktivit včetně možnosti odpočinku tvoří ideální podmínky ke strávení ničím nerušené dovolené.

Upozornění

  • V Panama City je delegát k dispozici pouze na telefonu.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.