Vyhledávání zájezdu
Kombinace Melia Panama Canal a Riu Playa Blanca - Panama

Kombinace Melia Panama Canal a Riu Playa Blanca

Panama

Panama, HotelKombinace Melia Panama Canal a Riu Playa Blanca

Počet termínů:

16 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: MELIA PANAMA CANAL + RIU PLAYA BLANCA
Informace o hotelu

Krásné přírodní prostředí v kombinaci s možností poznávání okolí, zábavy a individuálních výletů – to vše přináší kombinace pobytového zájezdu na pláži v oblasti Playa Blanca a v luxusním hotelovém komplexu Melia u jezera Gatún, které leží v bujné vegetaci a přesto v bezprostřední blízkosti od místního ruchu včetně zdymadel Panamského průplavu. První den vás čeká přílet do Panamy a transfer do hotelu Melia Panama Canal, kde strávíte 2 noci. Poté následuje transfer do hotelu RIU Playa Blanca, kde strávíte zbytek pobytu.

Melia Panama Canal ***** v kombinaci s hotelem RIU Playa Blanca *****

Melia Panama Canal *****
Služby na velmi vysoké úrovni, nádherné prostředí s okolní přírodou a ideální podmínky k poznávání okolí. Hotel Melia Panama Canal je vyhledávaným cílem turistů, kteří chtějí svoji dovolenou zkombinovat s dny poznávání i odpočinkem v nádherné přírodě se službami All Inclusive.

RIU Playa Blanca *****
Hotelový komplex nabízí služby All Inclusie a bohaté animační programy. Písečná pláž ležící u komplexu přímo vybízí k vodním radovánkám. Bohaté celodenní animační programy a široká škála sportovních a zábavních aktivit včetně možnosti odpočinku tvoří ideální podmínky ke strávení ničím nerušené dovolené.

Upozornění

  • V oblasti Playa Gatun je delegát k dispozici pouze na telefonu.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.