Vyhledávání zájezdu
Kombinace - Barcelo Tucancún Beach, Cancún, Cayo Espanto, Cayo Espanto Island - Belize

Kombinace - Barcelo Tucancún Beach, Cancún, Cayo Espanto, Cayo Espanto Island

Belize

, HotelKombinace - Barcelo Tucancún Beach, Cancún, Cayo Espanto, Cayo Espanto Island

Počet termínů:

18 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

All inclusive

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Belmopan - transparent 29°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kombinace - Occidental Tucancún Beach ****, Cancún, Cayo Espanto *****, Cayo Espanto Island
Popis zájezdu

V rámci zájezdu probíhá ubytování v následujících hotelech:
Occidental Tucancún Beach ****, Cancún
Cayo Espanto *****, Cayo Espanto Island

Popis zájezdu

Program zájezdu:

1. den PRAHA - CANCÚN
Odlet z Prahy. Přílet do Cancú nu. Transfer do hotelu, ubytování, nocleh.

2. den CANCÚN - BELIZE
Odjezd na letiště Corozal v Belize, od let do San Pedra na ostrově Ambergris Caye. Tento os trov, ležící na ko r álo vém útesu, je hlavní turistickou atrak cí Belize. Transfer do hotelu, ubytování.

3. - 3. den POBYT NA OSTROVĚ AMBERGRIS CAYE
Snídaně. Pobyt u moře či výlety po ostrově. Ostrov Ambergris Caye na bízí výborné podmínky pro šnorchlo vání a potápění. Doporučujeme fakultativní výlety: mayské ruiny Altun Ha, město Lamanai, Xunan tunich.

8. den BELIZE - CANCÚN
Snídaně. Odlet do Corozal a odtud transfer na letiště v Cancúnu, odlet do Prahy.

9. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha - Cancún - Praha (s přestupy) letištní taxy místní leteckou přepravu Corozal - San Pedro - Corozal 6 nocí se snídaní či s All Incl. v Belize 1 noc se snídaní či s All Incl. v Cancúnu transfery letiště - hotel - letiště asistenci partnerské CK u zájezdu 611 místo 1 noci v Cancún 6 nocí v Cancúnu

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

fakultativní výlety odjezdový poplatek z Belize (20,- USD)
Hotel - Occidental Tucancún Beach ****, Cancún

Popis

Barcelo Tucancún Beach patří mezi nejlépe vybavené hotely kategorie 4* v oblasti Cancúnu. Mezinárodní letiště v Cancúnu je vzdáleno 20km. Od centra města Cancún je hotel vzdálen asi 25km. V blízkosti hotelu se nachází dvě velká nákupní centra La Isla a Kukulcan. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Vybavení

4 restaurace s vytříbenou kuchyní, 5 barů, 3 bazény, miniklub pro děti ve věku 4-12 let, animace pro dospělé, wellness centrum s bohatou nabídkou procedur, posilovna, připojení wifi, 24-hodinová služba

Pláž

krásná písečná pláž s bělostným pískem se nachází přímo u hotelu na pobřeží Karibského moře

Zábava a sport

tenis, aerobic, vodní aerobic, volejbal, basketbal, badminton, stolní tenis, vodní pólo, šipky, windsurfing a jízda na kajaku, posilovna, profesionální wellness centrum s bohatou nabídkou masáží, zábalů a procedur

Stravování

v hotelu se nalézají celkem 4 tematické restaurace a 5 barů. Hotel poskytuje stravování typu All inclusive. Snídaně, obědy a večeře jsou formou bufetu v hlavní restauraci či je možnost povečeřet v některé z restaurací a la carte. Koktejly, místní alkoholické i nealkoholické nápoje jsou podávány během dne ve všech z pěti barů.

Vybavení pokojů

moderně zařízené dvoulůžkové pokoje typu superior (35m2) s dotykem regionálního mexického designu jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, vysoušečem vlasů, toaletou, klimatizací, TV, trezorem, kávovarem, žehličkou a žehlícím prknem, trezorem. Připojení wifi na pokoji za poplatek. Každý pokoj má balkon nebo terasu.
Hotel - Cayo Espanto *****, Cayo Espanto Island

Popis

privátní resort na malém ostrůvku Cayo Espanto se nachází u ostrova Ambergris Caye, transfer mezi ostrovy je zajištěn lodí (plavba trvá cca 7 minut)

Vybavení

5 premium vilek a 1 vodní bungalov. Celkový ma­ximální počet hostů na ostrůvku je 16 osob. Cena zahrnuje služby privátního komorníka.

Pláž

každá vilka má svoji vlastní pláž

Zábava a sport

bezmotorové vodní sporty (kajaky, šlapadla, plachetnice). Za poplatek masáže, golf na ostrůvku Caye Chapel, vzdáleném cca 30 min. plavby, rybaření, potápění.

Stravování

All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy i večeře servírované přímo ve vilkách, snacky a neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů během dne (s výjimkou vína a šampaňského). K dispozici je rozmanitá kuchyně, přizpůsobená přáním jednotlivých hostů, problémem nejsou ani speciální dietní jídla.

Vybavení pokojů

každá vilka má privátní bazén, molo, pokoje mají klimatizaci, stropní ventilátor, sat. TV, CD přehrávač, verandu s výhledem na moře, houpací síť

Na pokoji lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.