Vyhledávání zájezdu
Kolumbie s vůní kávy - Kolumbie

Kolumbie s vůní kávy

Kolumbie

, Hotel starstarstarKolumbie s vůní kávy

Počet termínů:

24 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, -

Počasí:Popis zájezdu
Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Bogota: Parque 97 Suites 3* | Pereira: Floresta Hotel Campestre 3* | Santa Marta: Sol Arhuaco 3* | Tayrona: Ecohabs 3* | Cartagena: Barlovento 3* | Islas del Rosario: Isla del Encanto 3* | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet do Kolumbie.

2. den - Bogota: Přílet do Bogoty, kde se na letišti sekáte se zástupcem naší CK, který vás dopraví do vašeho hotelu. Zbytek dne individuální volno na vaše vlastní aktivity. Nocleh v hotelu.
Hotel.

3. den - Bogota: Po snídani prohlídka města Bogoty. Navštívíte historické centrum města, projdete se křivolatými uličkami, které jsou lemované domy v republikánském stylu Art Deco, ale i s prvky řecké architektury. Prohlédnete si budovu divadla Colon, palác San Carlos, sídlo prezidenta republiky House of Nariňo, náměstí Bolivar, ale i katedrálu a palác Lievano. Ve čtvrti, kde sídlí Národní banka, navštívíte Muzeum umění, kde budete moci obdivovat díla z období dávné renesance, stejně jako mladšího avantgardu. Možnost navštívit také muzeum umění Botero, jenž vybízí k prohlídce jedné z nejdůležitějších mezinárodních uměleckých sbírek. Následuje prohlídka muzea zlata, kde se seznámíte s kousky z před-kolumbovského období.
Fakultativně: možnost půldenního výletu do solné katedrály Zipaquirá, nacházející se ve stejnojmenném městečku nedaleko Bogoty. Unikátní podzemní katedrála doslova vyrytá do zdí solného dolu je jediná svého druhu. Stavba otevřená od roku 1995 uchovává bohatou sbírku umění a díky krásné kolumbijské architektuře, připomínající Křížovou cestu se stala významným poutním místem. Kromě solné katedrály navštívíte také městečko Zipaquirá pyšnící se zachovalými koloniálními stavbami. Návrat do hotelu, nocleh.Hotel, snídaně.

4. den - Bogota / Pereira / Quindío / Pereira: Po snídani privátní transfer na letiště k místnímu přeletu do Pereiry. Po příletu se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který vás dopraví do vašeho hotelu. Odpoledne se vydáte na půldenní výlet do oblasti Quindío, kde se nachází Cultural Coffee Landscape zapsané na seznamu UNESCO, centrum pro zachování historického a kulturního dědictví kávy v Kolumbii. V parku si kromě rozlehlých kávových plantáží užijete také celý proces zpracování kávy. Po prohlídce návrat do hotelu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den - Pereira / Salento / Cocora Valley / Pereira: Dnes si užijete celodenní výlet do údolí Cocora v oblasti Quindío, cestou budete pozorovat zajímavou krajinu. Po příjezdu prohlídka mlžného lesa s unikátní faunou a flórou. Po návratu se vydáte po ekologické cestě za nejvyšší palmou na světě, kterou si zde také budete moci vysadit. Odpolednedojezd do města Salento, kde uvidíte náměstí Plaza de Bolivar, typické barevné balkony, „královskou cestu“ a obchůdky s tradičními výrobky, cestu zakončíte na vyhlídce. Návrat do hotelu ve městě Pereira. Nocleh.Hotel, snídaně.

6. den - Pereira / Santa Marta: Po snídani transfer na letiště k místnímu přeletu do města Santa Marta. Po příletu se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Odpoledne krátká skupinová prohlídka města, začnete jí návštěvou antické farmy Quinta de San Pedro Alejandrino, kde strávil poslední dny svého života Simo Bolívar, pokračujete do centra do budovy bývalé celnice, kde je nyní muzeum zlata. Prohlídku zakončíte u katedrály Santa Marta. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den - Santa Marta / Tayrona NP: Dnes vás po snídani řidič odveze do národního parku Tayrona, zde ubytování a volno na vlastní poznávání okolí. Nocleh.Hotel, snídaně.

8. den - Tayrona NP: Dnešek patří poznávání přírodních krás národního parku Tayrona. Po snídani vyrazíte se skupinkou a španělsky mluvícím průvodcem na cca 3h procházku po ekologických stezkách k archeologickému nalezišti Pueblito. Poté pokračujete do Cabo San Juan del Guía na lahodný oběd, návrat do hotelu.Hotel, snídaně, snídaně.

9. den - Tayrona / Cartagena de Indias: Po snídani transfer z hotelu do Cartagena de Indias (cca 3h jízdy). Po příjezdu ubytování a krátká prohlídka města. Projedete čtvrtě Bocagrande, Castillogrande a Manga, poté pokračujete pěšky úzkými uličkami a krásnými náměstími ke Castillo de San Felipe. Návrat do hotelu, nocleh.Hotel, snídaně.

10. den - Cartagena: Volný den na relaxaci.Hotel, snídaně.

11. den - Cartagena / Rosaria Islands: Po snídani transfer do přístavu a přejezd lodí na ostrovy Rosario. Transfer do hotelu, ubytování.Hotel, snídaně.

12. den - Rosaria Islands: Volný den na relaxaci.Hotel, snídaně.

13. den - Rosario Islands / Cartagena: Po snídani transfer zpět do hotelu v Cartageně. Nocleh.Hotel, snídaně.

14. den - Cartagena: Po snídani transfer na letiště, odlet domů.Snídaně.

15. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.