Karlovy Vary - Hotel Lafonte, Česká republika, Západní Čechy, 17.10.2017, Polopenze
Číslo zájezdu: 121586738

Karlovy Vary - Hotel Lafonte

Česká republika » Západní Čechy

, Hotel starstarstarstarKarlovy Vary - Hotel Lafonte

Termín:

17.10.2017 - 19.10.2017
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
2 990 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
v klidné čtvrti Rybáře nedaleko centra Karlových Varů (cca 1,5 km), dvě autobusové zastávky od centra (zastávka v blízkosti hotelu). Vznik a vývoj Karlových Varů byl vždy nerozlučně spjat s blahodárnými léčivými účinky jejich teplých minerálních pramenů. Poznamenaly dějiny, architekturu, ekonomiku a celkového ducha města. Ony prameny fascinovaly člověka a podněcovaly jeho fantazii již od nejstarších dob. Do říše fantazie musíme odkázat populární pověst, podle níž byly karlovarské prameny objeveny v půli l4. století českým králem a římským císařem Karlem IV. při lovu jelena. Založení lázeňského městečka na soutoku řek Ohře a Teplé za panování Karla IV. jistě nebylo tak náhodným a romantickým počinem, jak o tom vypráví stará pověst, nýbrž téměř zákonitým vývojovým rezultátem pro dávno známé místo s léčebnou tradicí.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace, výtah, konferenční služby, hotel. trezor, venkovní posezení, pro děti – postýlka a strava; úschovna kol, balneo s nabídkou procedur, bazén s protiproudem (3,5x7 m) s masážními lehátky, privátní sauna & whirlpool, kosmetika, manikúra, pedikúra, parkovací dům, stání před hotelem, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), telefon, TV-SAT, trezor, minibar, Wi-Fi (zdarma).
Stravování
polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr ze 3 menu o 3 chodech).
Sport a volný čas
Sport v okolí: golf, tenisové kurty, kuželky, bowling, pétanque, fitness, aerobic, střelba, paintball, in-line bruslení, adrenalinové sporty (parašutistické tandemové seskoky, bungee jumping), horolezecké stěny, Nordic Walking, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžové sjezdové a běžkové. Výlety: město a hrad Loket, klášter Teplá, hrad a zámek Bečov, muzeum Jana Bechera, muzeum a sklárna Moser.
Cena zahrnuje
2x, 3x, 4x nebo 5x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), zapůjčení županu a pantoflí, volný vstup do bazénu, 10% slevu na objednání dalších procedur, místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).
Pořadatelem tohoto zájezdu je DAEN s.r.o., IČ 61168807.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK