Vyhledávání zájezdu
Kakslauttanen Arctic resort - Finsko

Kakslauttanen Arctic resort

Finsko

, Hotel starstarstarstarstarKakslauttanen Arctic resort

Počet termínů:

108 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:Poloha
Kakslauttanen Arctic Resort leží v severním Finsku v rozsáhlé oblasti nazývané Laponsko, asi 250 kilometrů severně od polárního kruhu. Mezinárodní letiště se nachází v městě Ivalo, které je vzdálené asi půl hodiny cesty od resortu.
Sport a zábava
V zimě Igloo Village Kakslauttanen nabízí možnost vychutnat si celou řadu jedinečných zimních rekreačních aktivit, jako je strávit noc ve sněhu nebo skleněném iglů, stravování v restauraci na sněhu, můžete obdivovat jedinečná umělecká díla v ledové Galerii, nebo se nechat oddat v místní velmi populární sněhové kapli.Po neuvěřitelné noci si můžete užít i úžasný den plný nezapomentutelných zážitků.HUSKY SAFARIV blízkosti resortu se nacházejí dvě velké husky farmy. Během několika minut získáte cit pro řízení psího spřežení, a než se nadějete, budete sáňkovat přes rozlehlé pláně taženi těmito dychtivými a přátelskými psi. Žádné benzínové výpary, žádné dunění motorů - jen vy a volání divočiny. K dispozici je možnost výběru od 15 minutových husky safari až po celonoční dobrodružství.SOBÍ SAFARISobí safari je relaxační výlet do přírody, pořádané místními pastevci sobů. Na sobím safari si můžete popovídat s místními obyvateli a být v kontaktu se sámskými obyvateli autentickým způsobem. Nabízíme různé délky safari včetně oběda.SNOWMOBILE SAFARISnowmobile safari je nejrychlejším, nejhlasitějším a nejvíce adrenalinovým způsobem, jak navštívit přírodní scenérie Laponska. Dvouhodinové safari zahrnuje venkovní svačinu, zatímco čtyř hodinové safari zahrnuje oběd připravený na otevřeném ohni. Pro ty, kteří touží po ještě větším zážitku, nabízíme celodenní safari.JÍZDA NA KONI ČI NA SANÍCHZimní jízda na koni jistě stojí za pokus, i bez předchozích zkušeností.

Užijte si Finský vánoční čas, který při jízdě na saních ožívá zvláštním způsobem, vychutnejte si pohled zasněžených lesů kolem vás, zvuk cinkání zvonků cinkání a pohodlí teplé deky, kterou budete přikryti.AURORA HUNTINGPolární záře ve Finsku - tento přírodní jev nabízí vždy impozantním pohled, který ale může být umocněný speciální výpravou – lovem za polární září. Představte si noční dobrodružství na rozlehlých zasněžených pláních, jízdu na saních zapřažených za sobem nebo koněm, na sněžném skútru - nebo dokonce na lyžích.RYBAŘENÍ NA ZAMRZLÉM JEZEŘE INARINJÄRVICo si vyzkoušet rybaření na zamrzlém jezeře Inarinjärvi s místním průvodcem? Můžete se také zúčastnit hledání a vyprazdňování zimních rybářských sítí s jistě tučným úlovkem. Po obědě připravené na otevřeném ohni, budeme mít možnost projet se skútry ke kostelu v Pielpajärvi a pak k Sámi Museu v Siida. Po návratu do hotelu Vám místní šéfkuchař připraví chutnou večeři z Vašeho denního úlovku.BĚŽECKÉ LYŽOVÁNÍ A LYŽAŘSKÁ ŠKOLASaariselkä bylo často hodnocena jako jedno z nejlepších světových lyžařských středisek pro běžecké lyžování. Různorodá síť běžeckých tratí má rozpětí téměř 200 km, a asi 30 km tratí je osvětleno. Nabízíme výuku lyžování pro lidi všech věkových kategorií, a ski busy zaručí, že si budete moci vychutnat všechny části rozsáhlé sítě tratí. Lyžařská sezóna je zde dlouhá – běžecké stopy jsou obvykle k dispozici od října až do května.LYŽOVÁNÍ & SNOWBOARDINGSaariselkä, nejsevernější lyžařské středisko Finska, je vzdáleno jen 15 minut jízdy od Kakslauttanen. Saariselkä se může pochlubit 15 sjezdovkami různé náročnosti a také Freestyle Parkem.PLAVBA NA LEDOBORCIPlavba na ledoborci z města Kemi je jednou z finských nejpopulárnějších atrakcí. V průběhu celodenního výletu budete mít také možnost se ponořit do ledových vod Botnického zálivu, samozřejmě v neoprenovém obleku. Plavby jsou možné od poloviny prosince až do konce dubna.
Cena za jednu osobu zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
* leteckou přepravu Praha-Rovaniemi a zpět

* transfery z/na letiště

* fakultativní výlety a služby

* denní úklid 13,-Eur/os./den

* odnos zavazadel 10,-Eur/os/cesta

* zajištění ohně 35,-Eur

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu

Výše uvedené služby na požádání rádi zajistíme.
Vybavení hotelu
Kakslauttanen Arctic Resort nabízí ubytování v útulném dřevěném srubu, nebo si můžete rezervovat působivé skleněné iglú, z kterého budete mít perfektní výhled na hvězdnou oblohu i polární záři a pro ty nejodvážnější klasické sněžné iglů. Kakslauttanen Arctic Resort disponuje největší saunou na světe s vlastní restaurací a následným ochlazením v jezeře. Sauna má dostatek prostoru až pro 150 osob. Dále jsou zde k dispozici další dvě prostorné sauny umístěné ve srubech. Okouzlující restaurace v hlavní budově má sezení pro 160 hostů a je plně licencována. Další dvě restaurace stanového typu nabízejí autentický laponský zážitek, na který jistě nezapomenete. Dále v resortu naleznete obchod se suvenýry a řemeslnou galerii. Ve resortu se nachází i Santův vlastní dům, kde Vám během vaší návštěvy samotní Elfové nabídnou teplé nápoje a zázvorové sušenky.
HODNOCENÍ TripAdvisor


Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.