Vyhledávání zájezdu
JUFA Altaussee - Rakousko - Štýrsko

JUFA Altaussee

Rakousko » Štýrsko

, Hotel starstarstar

FM


JUFA Altaussee

Počet termínů:

57 termínů / 0 Last minute / 57 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel JUFA Altaussee
Popis
Základní informace:

Hotel JUFA Altaussee je po nedávné renovaci a nachází se v srdci regionu Ausseerland na úpatí impozantní hory Loser. Od penzionu je přímý přístup k solnému dolu. Penzion je atraktivní destinacípro rodiny s dětmií, skupiny a pro zájemce rekreačního dobrodružství.

Vybavení:

V hotelu se nachází kavárna, sluneční terasa s výhledem na hory, dětský koutek a hřiště, internetový koutek, úschovna kol, kino a krytý sportovní areál a moderně vybavená místnost na semináře a workshopy. Za účelem relaxace můžete navštívit parní lázeň se slanou vodou, saunu, finskou saunu a infračervenou kabinu. Ve společných prostorách je k dispozici Wi-Fi zdarma. Parkování také zdarma.

Ubytování:

V hotelu se nachází 47 jedno až čtyř lůžkových nekuřáckých pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, TV a trezorem. Některé pokoje mají oddělené ložnice.

Stravování:

Polopenze.

Poloha:

Hotel se nachází v klidné lokalitě jen pár kilometrů od centra. V okolí se nachází mnoho turistických stezek. Naproti penzionu se nachází impozantní Svět soli, Solné komory a historický solný důl. Poloha penzionu na úpatí hory Loser umožňuje návštěvníkům vydat se do podzemního světa soli. Solný důl Altaussee je největší aktivní solný důl v Rakousku. Vyjet si na kánoi, zaplavat si, rybařit, to vše můžete na nedalekých jezerech Grundlsee a Altaussee.

Pozn. Vybavenost poskytnutých pokojů se může typově lišit od zobrazených v nabídce.

Poloha
v blízkosti centra
Vybavení
sauna, restaurace, recepce, Wi-Fi, bezbariérový přístup , dětské hřiště / pokoj , kavárna, kinosál
Pokoje
Pokoj 2+0 - sprcha / WC - vybavení: TV, trezor, Pokoj 2+1 - sprcha / WC - vybavení: TV, trezor, Pokoj 2+2 - sprcha / WC - vybavení: TV, trezor
Sport
cyklostezky, turistické trasy, jezero

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...